Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehetseges tudattal valtoztatn...

Lehetseges tudattal valtoztatni a fizikai testunkon?

Figyelt kérdés
Nem olyan nagy dolgokra gondolok. Szkeptikusok kimeljenek.

#változtatás #Fizika test #tudattal
2015. jan. 6. 19:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"ha tudattal lehetne változtatni a testünkön akkor mindenki a saját szépségideáljának megfelelően nézne ki."

Szerinted ez annyira egyszeru, hogy az emberek csak igy hipphopp atalakulnak? Leirtam, kisebb dolgokra gondoltam. Persze ez is rengeteg erofeszites aran. Ha egyaltalan lehetseges.

2015. jan. 12. 19:20
 12/16 anonim ***** válasza:
Az emberek sehogy nem alakulnak át, se hipp-hopp se sehogy. Nem lehetséges, még "rengeteg erofeszites aran" sem, akármit is jelentsen ez szerinted...
2015. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy lehetseges, de azert elgondolkodtato hogy a tudattal mennyi mindenre kepes az ember. Csak gondolj arra, hogy van olyan aki kepes puszta kezzel szet torni egy teglat, fejjel lefele fuggeszkedve meditalni, vagy egy labon allva es meg sorolhatnam, rak lekuzdese stb. Szoval az ember a testen valtoztat a tudataval, letrehoz egy betegseget, vagy eltuntet. Egyszeru szavak befolyasoljak egy hopehely szerkezetet, akkor en miert ne tudnam befolyasni a fizikai testemet? Persze hatarokon belul, nem csodakra gondolok. Pl.vmi rendellenes dolog eltuntetese pattanasok - sima arc. Az ilyesmi lehetseges, szerintem.
2015. jan. 12. 23:24
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia, a téglatörés, meditálás egy lábon stb. gyakorlás kérdése. A rákot még senki nem győzte le a tudatával, csak van aki meggyógyul magától és van aki meghal bármennyire is nem akar.


Az Masaru Emoto féle hópehely megváltoztatása meg hazugság, megtévesztés hogy egyesek el tudják adni a "különleges rezgésű" csapvizüket.


Én azt tanácsolom neked hogy inkább nézz utána van-e orvosi módszer az általad kívánt változáshoz, ne várd a csodát mert csak az idő megy vele és az eredmény még a legnagyobb optimizmussal is kétséges.

2015. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges. Egy régi ismerösömnek lebénult a jobb oldala. A jobb lába, karja, arcizmai stb. Gyógyszert egyáltalán nem volt hajlandó szedni, egész nap csak meditált és elképzelte ahogy kicsi robotszerü bogarak bemásznak a testébe és mozgásra kényszerítik az izmait. Kb egy évig ezzel küszködött, de sikerült neki, teljesen felépült csupán a gondolati ereje és a hite kellett hozzá. Ha ezt el lehet érni a gondolat erejével, akkor a haj megnövesztése vagy színének megváltoztatása, esetleg a magasság változtatása már csak gyerekjáték ehhez képest.
2015. jan. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen. Folyton ezt tesszük.
2015. jan. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!