Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontroll az emberek...

Az agykontroll az emberek hány %ánál vált be azon a szinten ahogyan azt tanítják?

Figyelt kérdés

Tehát hogy minden fejben dől el.

És ésszerű határok között bármit el lehet érni.



2015. jan. 3. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen szinten tanítják hogy beválik. Szerintem elég jó arra, hogy megnyugtasd magad, és letisztázd hogy mit akarsz csinálni. Önbizalom növelő meg önismereti eszköz. Meg engem ez vezetett be a meditációba, ami szintén elég hasznos dolog.

Nem minden fejben dől el, van egy létező világ, és ahhoz kell alkalmazkodnod. Az agykontrollal úgymond magadat kontrollálod, nem másokat. Pl segít elaludni, vagy koncentrálni, de ha olyan dolgozatot írsz, amiből egy szót sem értesz, nem fogod mágikusan megérteni vagy mágikusan megváltoztatni a dolgozatot.

De én gonosz szkeptikus vagyok, mindjárt jön valaki, és elmagyarázza, hogy a Holdat is át tudod képzelni a Föld túloldalára, ha eléggé akarod. :)

2015. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"Nem minden fejben dől el, van egy létező világ, és ahhoz kell alkalmazkodnod. "


az agykontrolosok mégis ezt tanítják

2015. jan. 3. 13:44
 3/11 anonim válasza:
Nekem semmit sem segített
2015. jan. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2015. jan. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Akik fizettek a tanfolyamért, azok közül 100%-osan hasznosnak mondják.

.

Bolondok lennének bevallani, hogy számukra haszontalan dologért fizettek...

2015. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5


én beszéltem nemrég egy agykontrolossal


azt vallotta hogy agykontrollal lehetséges visszafelé forgatni az időt... :)))

2015. jan. 3. 19:49
 7/11 A kérdező kommentje:

#4


bizonyára és hányan foglalkoznak összesen agykontrollal és hány ember van akinek bejött?


Mert hogy ez a kérdés!

2015. jan. 3. 19:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Mint mindennel, így ezzel kapcsolatan is vannak túlzások.


Ugyanakkor tanuljunkmeg szöveget értelmezni.

AZ hogy lehetséges visszafele forgatni az időt, vagy hogy minden esetben meg is történik, nagy különbség.


Való igaz, hogy vannak olyan helyzetek, amikor egy olyan eseményt befolyásolunk meditációval, amink a befolyásolása a meditáció elkezdése elött történt meg.


De ez nem az agykontról számlájára irható, egy sima fizikai törtvény.

A fizikában is előfordul ilyesmi, ha vizsgáljuk az elektront azzal befolyásoljuk a múltját...


De ettől még nem biztos, hogy képesek leszünk az időutazásra ahogy az se biztos, hogy képessé válunk a mult megváltoztatására, ez csak egy lehetőség.


Agykontrollal az a fő baja sok embernek, hogy 100% uralmat akar általa és mikor nem megy akkor kiábrándul belőle, és elfelejti, hogy más módszerekkel sincs 100%-os uralma semmi felett se...

Persze ez se csak az agykontrollra érvényes.

Hányszor halljuk pl. egy egy üzletre, hogy nem érdemes vele foglalkozni mert nem foguk meggazdagodni belőle, s közben aki ezt hangoztatja, elfelejti, hogy a saját állásából se fog meggazdagodni...


Ugyan ez a hatás van mikor az agykontrollal elégedetlenkednek egyesek.

2015. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8


mellébeszélsz!


Nagyon nem erről volt szó.

2015. jan. 4. 22:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Agykontrollnál is érvényes a szabály ami minden másra igaz:

Aki komolyan foglalkozik vele, annak bejön, aki nem annak nem.

Itt is az ember számit, nem pedig a varázslat.

Persze nevezheted ezt mellébeszélésnek és várhatsz a csodára, nem leszel egyedül...


De amig nem azzal a szándékkal fizetsz egy tanfolyamért hogy tanulj, hanem azért, hogy belédvarázsolják a tudást, addig gondjaid lesznek.

2015. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!