A vonzás törvénye nem csak, hogy konkrét személyre, de semmire se működik.
A vonzás törvénye olyan, mint gyógyszereknél a placebo hatás. Be lehet beszélni dolgokat, el lehet hitetni dolgokat, de nincs semmi különleges ebben. Vannak véletlenek, és szerencsék.
2014. okt. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
2/11 anonim válasza:
Nekem 1-szer működött. Minden mozdulat szinte az elképzelésem szerint történt. De akkor egész nap éjjel nappal arra koncentráltam. Azóta is próbálkozok de nem sikerül :(
2014. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
3/11 anonim válasza:
+1 az elsőhöz, a Vonzás Törvénye csak egy marketingfogás, pozitív gondolkodás és önmotiváció cukormázban.
2014. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
4/11 anonim válasza:
hát a színesfémek vonzzák a cigányokat, szóval van...
2014. okt. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
5/11 anonim válasza:
Személyre nem. Állítólag Angelina Jolie is használta az előző férjére, de el is váltak. Egy ideig működhet, de tiltakozni fog ellene minden porcikájával. Nem érdemes. Annyi ember van a világon, majd a hozzád való is elérkezik.
2014. okt. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
6/11 A kérdező kommentje:
5#: Nem kötekedés, de akkor elvileg, ha sikerült, akkor működik... :P Az már kérdés, hogy utána maga a kapcsolat esetleg nem lesz felhőtlen vagy sikeres, de attól még maga a bevonzás működik.
2014. okt. 21. 08:14
7/11 anonim válasza:
>ha sikerült, akkor működik
Nem, mert semmi sem indokolja, hogy amiatt sikerült. Alapvető logika.
Ingoványos talaj... Bármennyire is a szívem az első válaszadó álláspontja felé húz (ateista, tudománykedvelő informatikusként), azt kell mondjam, hogy valami van a vonzás törvényében.. Azon kívül persze, hogy marketingfogás volt az egész... A telepátiára vannak már bizonyítékok, bár nagyon gyenge és minimális mértékben létezik.. Az emberek fogékonyak különböző mikro erősségű energiákra is... Ha a vonzás törvénye egyfajta kisugárzás, akkor erre érzékenyek lehetnek azok, akik hasonló tudatállapotban vannak.. Szerintem a vonzás törvényének lehetnek tudományos alapjai is, de a hatáserősség egészen biztos, hogy nagyon gyenge..
2014. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
10/11 anonim válasza:
előző !
"tudós" létedre benyelted ezt az egészet? nincs semmiféle bizonyíték a "rezgésekre" ! ki hol, mikor, hogyan mutatta ki és publikálta? többszörösen ellenőrzött, és végrehajtott laboratóriumi kísérletek igazolják? a tudomány összes kritériumának megfelelő?
nem.
a vonz. tv. csak 1 eszme. akárcsak a materializmus, vagy az evolúció. csak eszmék. nem tudományosak.
az emberi gőg és büszkeség számára vonzó csak ez a maszlag.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!