Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha olyan új ember kerül az...

Ha olyan új ember kerül az életembe, akit én szerettem volna bevonzani, akkor ugye nem lehetnek kétségeim vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tehát akkor egyből éreznem kell, hogy szeretném, ha benne lenne az életemben, nem?
2013. nov. 17. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez 100%-ban így van.
2013. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De igen lehetnek, sőt. Minden attól függ kicsoda és melyik oldalról jött, amilyen oldalt felhasználtál, hogy megjelenjen az életedben.
2013. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De igen, lehetnek kétségeid. Ha alapjában véve aggódó, önbizalomhiányos ember vagy, aki nem meri elhinni, hogy valami jó történhet vele, akkor akkor se lennél biztos benne, ha isten lemutatna neked az égből, hogy "ő az"
2013. nov. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Menet közben is rájöhetsz, hogy ez az ember nem egészen olyan, amilyennek képzelted.
2013. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most egy pillanatra tételezzük fel, hogy létezik a vonzás törvénye.

Oks. Tehát bevonzottál valakit, tökéletesen kirángatva őt ezzel az eredeti életéből, tökéletesen megváltoztatva a sorsát, tökéletesen megváltoztatva az életutat, amit bejárt volna, ha nem ismer meg téged. Egy csomó lehetőségtől esett el, mert te bevonzottad. Aztán hirtelen rájössz, hogy juj, anyuci, én nem ezt a lovat akartam. És keresel mást, akinek az életét megintcsak feltúrod...

Na, kell ez neked?

2013. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!