Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sikerült már valakinek szerelm...

Sikerült már valakinek szerelmet bevonzani?

Figyelt kérdés

Nem konkrét személyre gondolok.


Tényleg segíthet valamit, ha ilyenek próbálunk programozni vagy csak felesleges önáltatás?


2013. nov. 11. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahogy te elképzeled az úgy nem fog működni. De létezik olyan hogy ha bebeszélsz magadnak valamit akkor az úgy is lesz, csak nem éppen az hogy azt a lányt kapod meg akit szeretnél hanem csak úgy odamész valakihez, megismered, jóba lesztek és stb...
2013. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem úgy gondoltam, hogy csak ülök a fenekemen a szobában és várom a sült galambot, nyilván szoktam emberek közé is menni. Valami "pozitív hozzáállást" értettem a programozás alatt.

Másrészt lány vagyok, de így se könnyebb.

2013. nov. 11. 22:53
 3/8 szangvinika válasza:
a titok, a vonzás tutira működik. csak vigyázz, mindig van kiskapú. jól gondold meg milyen embert akarsz magadhoz vonzani.
2013. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
legyél pozitív, magabiztos és nem lesz szükséged semmiféle "programozásra"
2013. nov. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, akkor jönnek be leginkább a dolgok amikor nem is számítasz rá :-)
2013. nov. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

igaz szerelmet még nem sikerült, mert ahhoz nagyon összetett elképzelés kellene....de pasikat, szeretőket vonzottam már be, még véletlenül is :) Elkezdtem álmodozni egy idegenről és felruháztam néhány tulajdonsággal, amikre akkor épp vágytam, és rendszerint 1-2 hónapon belül jött is valaki, aki épp ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezdett....csak mivel nem voltam elég pontos és részletes a meghatározásban, így komplexen még nem kaptam meg azt, akivel tényleg egymásba tudnánk szeretni...


példa: legutóbb egy olyan srácról álmodoztam, aki mindig megnevettet, sosem hagyja, hogy szomorú legyek, nagyon jól néz ki, és perverz az ágyban, aki mellett fesztelen lehetek....hát megkaptam, most is itt vagyok nála, az ő gépéről írok :D csakhát egy baj van vele, nem akar barátnőt, mert jobb neki, hogy a hét minden napjára jut egy csaj :D

2013. nov. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer bevonzottam magam köré kettőt de aztán fingottam egyet és szétrebbentek.
2013. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Igen, szellemet bevonzani lehet, én is szoktam bevonzani őket, aztán feldugom őket a seggembe, majd kifingom őket, amikor már feszítik a végbelem.
2013. nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!