Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez lehetséges a pozitív...

Ez lehetséges a pozitív engergiák sugárzása miatt jött össze?

Figyelt kérdés
Fél éve szakítottam az exemmel, de nem tudtam teljesen lezárni. Akartam egy új kapcsolatot, de nem jött senki, csak az exem keresett folyton. Egyik nap megszakítottam vele minden kapcsolatot. Tiltás mindehonnan és a többi. Aznap délután rámírt egy srác, hogy régóta tetszem neki, de nem mert eddig írni. azóta eltelt életem legboldogabb 3 hete. Ez lehet a tudatalatti pozitív kisugárzás eredménye?
2013. jan. 26. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, jól tetted amit tettél. :) További sok ilyen szép hetet!
2013. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felfoghatod így is, ha akarod, de egyébként csak simán jól jöttek ki a dolgok.
2013. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én mindenképp hiszek abban amit a kérdezö irt, nekem pl volt egy barátom, olyan barát barát, akivel nem ismertük egymást személyesen csak msn-ről, sajnos megszakadt a kapcsolat eltelt 3-4 év, nyáron sokat gondoltam rá, foglalmam sincs hogy, aztán pár hét elteltével bejelölt fb-on..utána találkozgattunk, mindig mondtam neki h bevonzottam, mert sokat gondoltam rá, sajna megint alig talizunk, kibékült a csajával, de ha talizunk mindig nevetünk rajta h az univerzum küldte nekem :) mert ö nem hisz ezekben :)
2013. jan. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!