Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért történik ennyi rossz...

Miért történik ennyi rossz velem mostanában?

Figyelt kérdés
Én próbálok pozitívan gondolkodni,de lehet,hogy valamit nagyon elszúrok.Történtek velem jó dolog az utóbbi időben,de mindnek vége lett.Akivel barátkoztam,az eltűnt,felszívódott,elnyelte a köd.A munkámat elvették.Családi gondjaim is vannak.Állandóan jön a baj,nagyon rossz lett az életem.Mit szúrok el?Pozitívan állok a dolgokhoz.Sose mondom,hogy úgysem fog sikerülni,meg hasonlókat.Akkor mégis,hogy a faßba gondolkodjak,hogy ne legyen ennyire rossz minden?
2012. aug. 5. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne keseregj nem rontasz el semmit csak most van egy pechszériád, mint mindenkinek néha. Ezek a dolgok jönnek-mennek és nem tehetsz róla.

A munkád nem te dobtad el, a haver eltűnése se a te sarad így döntött, a családi gondok meg szinte mindenkinek bejátszanak.

Ne törj le nem vagy te bilifüle majd lesz ez jobb is majd túl leszel rajta.

Csak ha a rossz dolgok egyszerre jönnek-ami egyébként jellemző-akkor az ember hajlamos besokallni és önmagát hibáztatni.

Nekem is voltak ilyenek és amikor már kimerültem agyilag, lelkileg, érzelmileg egyszerűen elkezdtem tojni az egészre, nem voltam hajlandó foglalkozni vele, csak hagytam, hogy teljen az idő, nem csináltam ügyet semmiből, aztán egyszer csak túl voltam rajta.

Javaslom, hogy ne is agyalj rajta, tegyél az egészre és folytasd az életet, tedd a dolgod, magaddal foglalkozz és lesz ez még jobb is.

2012. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert állandóan pozitívkodsz. Sokkal jobb, boldogabb életed lesz, ha inkább mindig rosszra számítasz, mintha állandóan pozitív vagy. Bebizonyítom:


Ha jóra számítasz, akkor

- ha jó történik, természetes

- ha semleges történik, akkor csalódsz

- ha rossz történik nagyon csalódsz


Ha rosszra számítasz, akkor:

- ha jó történik, örülsz

- ha semleges történik, örülsz

- ha rossz történik, akkor nem lepődsz meg


Ebből kiderül, hogy a boldog élet titka, hogy mindig a legrosszabbra számíts!

2012. aug. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van úgy, hogy le kell menni mélyre, hogy legyen elszántságunk, valami nagy lépést megtenni. Ellenpélda: Ha minden jó, akkor ülünka kényelmesen, nem törekszünk semmire. De ha rossz és rossz, akkor azt mondjuk egyszercsak: a francba! most aztán tényleg megváltoztatom az életemet, fordulok 180 fokot, elmegyek, meglépem azt a merész lépést, amire már rég vágyom, stb. Mondás: A sz@rból nő ki a legszebb virág.
2012. aug. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hiszek a vonzás törvényében,de nekem ez nem megy,úgy látszik,az agyamban van a hiba.És eddig több rossz időszak volt az életemben,mint jó.Elegem van,hogy minden jó dolog csak pár hónapig tart.Ha azt csináltam,hogy a rosszra számítottam,az sem jött be,mert úgy meg még jobban letörtem és nem láttam értelmét az életnek.
2012. aug. 6. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:

semmiféle képen ne hallgas a 2. kommentlőre.

azért nem működik a vonzástörvénye mert nem akarod igazán és nem hagysz neki elég időt, hogy működjön

2012. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!