Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Aki hipnózis alá kerül, az...

Aki hipnózis alá kerül, az miket lát? Hogy produkája ki azt az agy, hogy lát dolgokat az ileltő? És ha valami ijesztőt lát? Ez nem veszélyes? De most komolyan.

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Az internet korában talán nem nehéz ehhez 5 perc alatt egy köbméternyi szakirodalmat kiguglizni pro és kontra.
2012. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
úgy hogy az ember nem csak test , hús meg anyag,hanem annál sokkal több. Lelked van elméd van tudatos vagy hát így! :)
2012. márc. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tututus válasza:
47%
Én nem hiszek a hipnózisban...de ha van ilyen akkor az agyra semmiképpen nincs jó hatással.
2012. márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Utolsó én úgy olvastam hogy van ilyen,hipnózissal még gyógyítani is tudnak állítólag!
2012. márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt írta hogy az ember tudatos az nem tudja mi az hogy tudatosság. Ha az emberek tudatosak lennének nem így nézne ki a föld.
2012. márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!