Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért van az mikor néha nem...

Miért van az mikor néha nem tudom honnan nem is tudom honnan látok egy képet nem is képet egy homályos dolgot, és én azt napokban ugyanúgy látom ugyanúgy, mintha 2 szer megismételődne ugyanaz a dolog de mégse, ez mit jelenthet vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Lehet nem ide kellett volna írni a kérdést de azért már ez sokszor történt velem sé nem értem miez. 13 éves fiú vagyok de ezt muszály volt meg krédeznem emrt ezt egyátalán nem értem. Pl.: Megyek az utcán egy téren,és benyitok egy ajtón és úgy érzem mintha ez már történt volna velem. Kérlek a körbeíró,idétlen válaszokat mellőzzétek. őszinte válaszokat szeretnék kérni.Ha lehet. Előre is köszi!
2012. márc. 6. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dejavu.
2012. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

[link]


amúgy szerintem a világ legérdekesebb dolga, nekem van amikor hónapokig nincs ilyen élményem és van hogy egy nap négyszer, ötször is.

2012. márc. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg úgy volt,hogy mindig megálmodtam a matek leckémet,mondtam oszt.társamnak hogy mit álmodtam,a megfejtés 27 volt,és tényleg az lett.Még mindig így van.Különös.
2012. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni,kicsi korom óta :).
2012. márc. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!