Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek is van benne valami?

Szerintetek is van benne valami?

Figyelt kérdés
Én kipróbáltam ezeket !De már régóta érdekelnek ezek a dolgok én igazából még csak az energiaátadással foglalkoztam van egy mesterem azaz egy ismerősöm aki auralátó,gyógyít,meg egyéb dolgok és eddíg nem nagyon hittem ezekben de amikor egyik éjszaka elhatároztam hogy küldök egy lánynak energiát és nagyon akartam (mert tetszik is és jót akartam neki)másnap megkeresett azzal hogy nem tudja miért de amikor felébredt nagyon jól volt kipihent naygon jókedvű és azt mondta h ne mnézzem hülyének de este becsukta a tetőablakát és reggelre nyitva volt és reggel az én illatomat érezte a parfüm amit használok!Ez nagyon megdöbbentet! U.i 14 vagyok és hiszek!!!!!!!!
2011. máj. 12. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem létezhet ilyen, én realista gondolkodású vagyok és gyakran azt vallom hogy azt hiszem amit látok, tapasztaltam! Azért hiszek az ilyen dolgokban mert nem egyszer tapasztaltam dolgokat amikben elötte nem hittem csak rávettek hogy próbáljam ki!
2011. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Killgun ***** válasza:
Én is foglalkozok ilyenekkel.Gyógyítok,psi labdákat tudok programozni,léghajlító vagyok(alapfokon),aura látó,telekinézissel is foglalkozok és beleakarok kezdeni a pyrokinézisbe.Az agy hatalmas dolgokra képes.
2011. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

utolsó ezt a psi labdát hogy kell elképzelni?

nézegetek videókat, tulajdonképpen ez olyan hogy érzed ,de nem látod? v hogyan van?

2011. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak ilyen aúra dolgok ! Sok ember le is fényképeztette, ha nem lenne igaz nem járnának oda sokan
2011. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyes vagy. Gyakorold tovább :)
2011. máj. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!