Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit csináljak hogy le tudjak...

Mit csináljak hogy le tudjak menni alfába?

Figyelt kérdés
Egyszer tavaly a tanárom behozott egy hanganyagot, amin valamilyen meditációs gyakorlat volt.Egy kellemes hang mondta az utasításokat.Pl:"Most lejjebb mész egy szinttel.Ellazulsz"Utánna sokkal kiegyensúlyozottabb voltam!Azóta nem találok MAGYAR nyelvű hanganyagot vagy leírást.Aki zud ajánlani hozzá ingyenesen letölthető megnyugtató zenét az is jöhet!Köszönöm!
2011. máj. 11. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Relaxáció zenét rengeteget találsz a neten.
2011. máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Javaslom,vedd meg José Silva Agykontroll című könyvét.Nekem az olvasottak alapján sikerült lemenni alfába már az első próbálkozások után is.

Sok sikert!

2011. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Igyál tejet előtte, ez fontos !
2011. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes megjegyezni hogy rendkívül nyugodt agyiaktivitáskor is alfában vagy, az alfa agyhullámok alján történik az amikor az ébrenlét és az alvás határán vagy! Ha valamilyen módon relaxálsz, pl. meditációs zenével, esetleg még vissza is számolsz mondjuk 10-ről visszafelé szépen lassan és lassan, mélyen veszed a levegőt akkor könnyedén elérheted! De ha lefekszel az ágyadban és már érzed hogy még nem alszol de már nagyon ellazult vagy akkor megint csak ott vagy! Viszont ha ennél többett is szeretnél tevékenykedni akkor én is azt javaslom hogy néz utána az agykontrolnak!
2011. máj. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!