Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Orvoshoz való nem szeretni...

Orvoshoz való nem szeretni járás javítható?

Figyelt kérdés
rühellem az orvosokat , legfőképp azt hogy nagyon fapofán tudnak viselkedni. tudom hogy jobb élni mint meghalni és elmenni orvoshoz.. tudok valahogy ezen javítani
2011. febr. 14. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a bajom.Csak jogsit járok hosszabbítani.Fehér köpeny-iszonyom van.Állítólag ez is fóbia ami kezelhető.De én a kezeléstől is írtózok.:D
2011. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb a természetgyógyász, de mégjobb, ha jól táplálkozol, és nem vagy beteg.
2011. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én jól táplálkozom és mégis úgy érzem hogy nincs minden rendjén.
2011. febr. 14. 21:19
 4/6 Klipi ***** válasza:
Ha ura vagy a testednek,akkor felesleges az orvos!
2011. febr. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha elég tudatosan élsz, a tested jelezni fogja, mikor olyan természetű a baj, hogy csak az orvos segíthet. Sőt, ha normális természetgyógyászhoz jársz, akkor ő is meg fogja mondani, amikor valamiben nem kompetens, és elküld orvoshoz. Legalábbis a természetgyógyász képzésben kábé első óra első leckéje, hogy aki ezzel akar foglalkozni, annak pontosan kell tudnia, hogy meddig terjednek a kompetenciahatárai, és nem szabad túllépni azokat.

Szóval azt gondolom, hogy amíg nincs olyan bajod, amin csak az orvos segíthet (pl. műtét), addig kerüld csak el őket nyugodtan.

És ha végképp irtózol tőlük, hát vannak orvos-természetgyógyászok is. Ők a jófej fehérköpenyesek. :) No, persze, ők drágábbak, mint az SZTK, de érdemes őket felkeresni, ha baj van.


Szép estét neked!

ParlanDo

2011. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
🇰🇵
2020. júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!