Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontroll gyerekeknek?

Agykontroll gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Hány éves kortól lehet agykontrollt tanulni?

8 éves gyereknek lehet már tanulni?


2011. jan. 17. 18:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha majd óra alatt úgy gondolja, hogy lemegy alfába, és a tanár cibálja vissza a valóságba, az csunya lesz. Én 18 éves kortól ajánlom, ami a gyerekeknek van csak üzleti fogás.
2011. jan. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Aki még soha nem próbálta, és fogalma sincs, miről van szó, miért szól hozzá? :)

Én most végeztem tanfolyamot, igaz felnőttet, nagyon-nagyon jó volt, és most el szeretném vinni a húgomat is gyerekre.

Sajnálom, hogy nekem gyerekként nem volt rá lehetőségem, fantasztikus dolog! Teljesen más életszemléletet ad, megkönnyíti a tanulást, és így tovább.

Veszélyek? A legnagyobb veszélye az, hogy jobban érzed magad tőle. :)

És írta itt valaki, hogy vannak felnőttek, akik utána nem tudnak alfába menni... én ezt nem értem. Naponta legalább kétszer MINDENKI alfában van, de alfában vagy olvasás, sport vagy zenehallgatás közben is. Szóval mindenki le tud menni alfába, és veszélyesek ezek? :)

2011. febr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!