Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontroll gyerekeknek?

Agykontroll gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Hány éves kortól lehet agykontrollt tanulni?

8 éves gyereknek lehet már tanulni?


2011. jan. 17. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
A gyerekedet tilos ilysemikkel terhelni, mert utána csak baka lesz az iskolában meg az életben, hagyd inkább rendesen fejlödni.
2011. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mit értesz az alatt, hogy baka lesz.


A gondom meg az, hogy épp nem fejlődik mentálisan rendesen.

Tudod, ilyen utolsó szalmaszál, meg hasonlók...


Nem terhelem, de kisebb teher lenne számára, mint ha csicska az életben, meg az osztályban is, meg kirekesztett, meg hasonlók. (Feltéve, hogy a baka nem ugyanaz:)

2011. jan. 17. 19:31
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Az agykontroll igenis jó dolog csak sokan ki se próbálják, bár nem értem,miért az ezotéria témakörben van
2011. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont a napokban találkoztam egy ilyen hirdetéssel, hogy agykontroll csak gyerekeknek. Nézz utána hátha van a közeletekben is ilyen.
2011. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
baka japán szó jelentése h.lye
2011. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

A gyermek agykontroll tanfolyamot 7-10 éves korban javasolják.

Az alábbi linket megnyitva pontos választ kapsz kérdésedre:

[link]


2010. októberében végeztem agykontroll tanfolyamot, ez nagyban megváltoztatta életmódomat és felfogásomat.

Mindenképpen javaslom a gyerkőc beíratását, abszolút nem terhelik semmivel, mindent játékosan tanítanak meg neki, úgy hogy közben még jól is érzi magát.

Sokat segít a memória fejlesztésében, a tanulásban és még akár a fájdalmak és betegségek elmulasztásában, és a gyógyulási folyamatok felgyorsításában. Növeli az önbizalmat,javítja a koncentrációs képességet.

DE: ahhoz hogy érdemben használni tudja az itt tanultakat, a szülőnek partnernek kell lenni ebben, tehát nem árt, ha minimum egy könyvet elolvasol erről, hogy tudd mi fán terem ez a módszer és együtt használjátok, ezzel elfogadtatod vele, hogy ez nem hókusz-pókusz....

2011. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
én is elvégeztem egy ilyen agykontroll tanfolyamot és igenis hasznát veszem a tanulásban de több felnőtt ezek utána a tanfolyamok után nem képes lemenni alfába pedig szinte az egész tanfolyam erre épül fel.. érdekes dolgok ezek de szerintem a gyerekek még fogékonyabbak ilyenekre szóval veszteni valód nincs ezzel :)
2011. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
van haszna! Én is voltam, most 18 vagyok... igaz, nem használom, de sokszor lenyugtatott, és segített nekem (mentális nyugalom)
2011. jan. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Javasolnám, hogy mielőtt gyermekével bármit kipróbáltatna nézze meg az ellenérveket is:

google: az agykontroll veszéyei, vagy veszélyes-e az agykontroll.

Nekem két pici gyerekem van, soha nem kísérletezgetnék velük, pláne kellő ismeret nélkül.

2011. jan. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

annak aki azt írta, hogy a baka azt jelenti, hogy hülye : a baka egy svéd ige, jelentése: sütni!

én is most készülök agykontrollra:)

2011. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!