Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valaki elárulná nekem, hogy...

Valaki elárulná nekem, hogy pontosan mit értetek "agykontroll" alatt?

Figyelt kérdés
Mostanában mindenhol ezt látom, itt meg már lassan minden második kérdés erről szól és érdekelne, hogy mi ez. Előre is köszönöm.
2011. jan. 16. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A meditáció, önszuggesztió, és más pszichológiai (és parapszichológiai) elemekből összerakott rendszer, ami arra jó, hogy pozitívabban lásd a világot, hitet önts magadba a nehéz időszakokban, és betegség esetén segísd gyógyulásod, kordában tudd tartani a félelmeid és indulatait, csökkensd a téged érő stresszt, vagy a stressz hatásait. Segítségével növelhetet koncentráló képességed, a tanulási képességet, meg még vagy ezer dologra jó.
2011. jan. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xStefix válasza:
55%
De jó, akkor én ezt úgy is tudom, hogy nem végeztem spéci tanfolyamot. :)
2011. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerencsés ember vagy
2011. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az agykontroll tanfolyamon nem tanítanak új dolgokat, hanem a meglévő képességeidet mutatják be neked :)

pl.: ébresztőóra nélküli ébredés.

2011. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!