Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A levitáció létező dolog?

A levitáció létező dolog?

Figyelt kérdés
Csak valahonnan beugrott, hogy a meditáló nemtomkik a távolkeleten meditáció közben néha felemelkednek a talajról... Lehet csak kamu, de érdekel ki mit mond.
2010. dec. 6. 18:10
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 12-06 21:13


mi a könyv címe?

2010. dec. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:

-.- Kár amiért az oldalt használod üzenőfalnak.

Nem akarlak sem molesztálni, sem pedig provokálni.

Minössze szerettem volna egy emberi visszajelzést adni neked. Rajtad kívül soha senkinek nem írtam ilyet. Belátom, jobb ha nem is fogok többett. S vitatkozni se akartam, csupán beszélgetni. Bár tartottam a reakciódtól, de reménykedtem. Sajnos hoztad a papírformát. Folyamatosan tagadsz és támadsz, de elkerülöd azt amiért írtam neked.

Nem vagyok moderátor, és remélem nem léptem túl a határaimon. Majd ők eldöntik.

Idegen nyelven káromkodni még rövídítve is, illetlenség.

Részemről ennyi, befejeztem.


Azt hiszem ennek a filmnek a készítői (/angol/ http://www.youtube.com/watch?v=jAa21Q8n5O4 ) beutazták Indiát, de nem találtak semmit csak trükköket.

Gondolom nem ők voltak az elsők sem pedig az utolsók.

2010. dec. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Igen, jól sejted kérdező, a levitáció tényleg kamu, bárki aki átélte, csak hazudok, drogozik, simán hülye, vagy Chuck Norris-nak hívják.

Én ismerek is valakit, aki levitált már. Legalábbis azt mondta. Tipikus példa a "simán hülye" verzióra.

Talán te is hallottál már róla.

Nagyon is valószínű!

2010. dec. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Fizikailag lebegni csak úgy sosem fogsz, de a lebegéshez hasonló érzést elő lehet hívni.
2011. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!