Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A levitáció létező dolog?

A levitáció létező dolog?

Figyelt kérdés
Csak valahonnan beugrott, hogy a meditáló nemtomkik a távolkeleten meditáció közben néha felemelkednek a talajról... Lehet csak kamu, de érdekel ki mit mond.
2010. dec. 6. 18:10
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:

Gyerekként többször játszottam ilyet. Nagyon szerettem. Amikor felnőttem már nem hittem el magamnak.

Pár évvel ezelött szóbahoztam anyámnak, hogy volt ilyen élményem. S tulajdonkeppen nem tudom, nem hiszem, hogy valósag volt inkább csak álom. Elmondta, hogy gyerekkent ő is csinálta. Volt egy utca ahhol nagyon szeretett repkedni. Aztán elmesélte a keresztannyának aki azt mondta képtelenség. S ne beszéljen butaságokat. Emiatt utána csak titokban csinálta.

Szóval igen valami létezik. Ha más nem akkor egy tökéletes illúzió létrehozásának lehetősége. Viszont a hogyant nem tudom.

2010. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%

Eltávolították a tudományosan helytálló kommentemet, amivel magyaráztam az előttem szóló levitációs élményét.

Röviden annyi volt benne, hogy genetikai deformitása lehet az előttem szólónak, ami az édesanyjában is jelen van, így ugyanazt a hallucinációt élték át.

Ebben nincs semmi sértő. Ha egyszer így születtél, akkor így születtél. Mindenkiben vannak genetikai deformitások. Például az is az, ha valaki okosabb, vagy szebb mint az átlag. Én ebben szenvedek, már születésem óta :( Nem is tudjátok milyen rossz ez nekem. Hogy mindent megkapok amit akarok, hogy mindenben sikeres vagyok. És csakis azért, mert másnak születtem! Milyen már ez? Ez kivételezés!


Miért kellett törölni az előző válaszom? Az, hogy valaki béna, már azt jeleni, hogy rögtön joga van megköveztetni azt, aki azt mondja rá, hogy rokkant?

Ha valaki abberált, akkor máris joga van feljelentenie valakit, csak azért, mert azt mondta, hogy ilyennek született?

Ez jócskán túl tesz a szólás szabadságán...

Aki nem tud járni, az ne sértődjön meg, ha azt mondom neki, hogy nem tud járni!

2010. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek hogy kifejtette a véleményét!


Sajnos a válaszhoz nem kerültem közelebb, de talán nem is baj.


Tetszik az egyik utolsó válasz: "repkedett a utcán... de lehet csak tökéletese hallucináció volt...)


Azzal foglalnám összea dolgot, hogy aki nem hisz benne, annak a szeme előtt is repkedhet valaki, akkor se fogja elhinni. Talán egy filozófustól származik a gondolat a tudománnyal kapcsolatban hogy: azt látjuk amit hiszünk, nem pedig azt hisszük amit látunk :) Szóval aki meg hisz benne... azt hülyének nézik akik nem hisznek benne. És sok lúd disznót győz.

2010. dec. 22. 11:24
 24/34 anonim válasza:

A sok hitetlen gyíknak ajánlom: http://www.youtube.com/watch?v=anFqUsH7MGg&feature=related

Balázs elmeséli, ahogy **ef vágó istván szeme előtt teremt követ a semmiből...persze ő elvitte bevizsgálni, de azóta sem tudták megállapítani, miből van...



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2010. dec. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
ami azt illeti, nem Vágó vitte el bevizsgáltatni, hanem a Petrezselyem mester vagy ki. Mondta is Balázs, hogy nem tudja, hogy Vágó elvitte-e.
2010. dec. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=S-fU7ihnLqk

0:35-nél


A Levitáció az OKKULT dolog :D

2010. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:

Én írtam a vizes példát. Kívánok annak a kedves srácnak, akinek az iq-ja megegyezik a korával,és utánam írt, nagyon kellemes ünnepeket. Ha elolvassátok a national geografic oldalán, hogy miből áll egy atom (megsúgom, lényegében üres térből) talán elgondolkodtok, hogy minden csak illúzió. itt van ( tárolt változat, az eredetit már törölték)

[link]

Áldott ünnepeket!

2010. dec. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:

18:00! Tudat módosító szerekkel bárkiben létre lehet hozni levitációs élményt. Viszont vannak olyan természetes módszerek amiknek drogokhoz hasonló hatásuk van.

( [link] )


Szóval ha a kettőt összekapcsolom, akkor már nem is kell genetikai okokat keresgélni.

2010. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti:

Igen, pl. Dél-Amerikában a fájdalomtól halucinálják a sámánok azt, hogy megszállta őket egy szellem. (Mellesleg ez egy kereszténységből kiszakadt vallás része.)

Nomeg ott van az LSD is :D

2010. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Bah, elírtam. A 12-20 21:41 helyett 18:00-t kellett volna írnom, srry. 12-20 21:41-nak szólt az üzenet.
2010. dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!