Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit rontottam el? (alfa állapot)

Mit rontottam el? (alfa állapot)

Figyelt kérdés
Szóval ki akartam próbálni..és egyedül voltam a házban, sötét volt, teljes csend..és ahogyan egyszer valaki leírta, úgy csináltam, hogy elképzeltem hogy egy liftben vagyok, ami megy lefelé, és láttam magam előtt a számokat, 100-tól 1-ig.És nem történt semmi!Miért nem? Hozzá teszem, hogy a liftben néha megjelentek ilyen fura lények, mint pl véres szájú Donald kacsa..(xd)
2010. nov. 15. 06:35
 1/3 anonim válasza:

Mit vártál mi fog történni? Hirtelen megvilágosodsz, vagy gondolotban csak úgy a világ másik felére "teleportálsz"?


Ez nem így megy, lehet úgyérzed nem történt semmi, de ugyanakkor a tested egy nyugodt, relaxált állapotban van.


Fokozatosan próbálj meg tovább menni, képzelj el magad elött egy egyszerűbb gyümölcsöt, szagold meg, érezd, LÁSD gondolatban, ezek elsőre hülyén hangzanak, és nehezek is, de ha gyakorlod egyre élesebben lehet látni ezeket a dolgokat. Ha ez megy, utána megpróbálhatsz elképzelni változásokat testeden / viselkedésen stb.

2010. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont hogy tulságosan mélyre mentél le béta szintre és álomképek ugrottak be.Én azt tanácsolnám h inkább koncentrálj arra h ellazítsd a szemhélyad majd utána az egész testedet és képzelj magad elé 3x3-mat 3x2-őt és 3x1-et.De ha ezt nem érted és úgy érzed h nem megy sztem vedd meg a könyvet vagy inkább iratkozz be a tanfolyamra mert igazán úgy lehet csak megtanulni.
2010. nov. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szuper...inkább ne kísérletezz, pláne ne egyedül, mert ha túl mélyre mész, ki hoz onnan vissza, ember?


[link]

2013. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!