Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hisztek a manifesztacioban?

Hisztek a manifesztacioban?

Figyelt kérdés
Én már rengetegszer sikerrel jártam vele. Az elme tényleg képes befolyással lenni a való életre!

aug. 27. 20:00
 1/6 kürtőskalácska ***** válasza:
66%

Hát saját magadat tudod brfolyásloni.

Magadban erősen arra gondolsz

" Innentől legyomok napi 10 fekvőt és hetente hozáadok 2-t".

aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Hiszek, de nem teljesen.
aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon kemény belső átalakulás (sokszor külső is) kell hozzá, nem elég csak akarni.

Én amit megtapasztaltam, hogy az elmém tudja gyógyítani a testemet

aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De másokara mégis hogyan lehet hatni? Hiába hiszem én el ,ha a másik fél nem akarja :D
aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Másokra csak akkor lehet hatni, ha FOGÉKONYAK irántad es egy hullámhosszon vannak veled, és ha sikerül egy érzelmi kapocs kialakítása.

Ha az adott ember nem lát téged, néz és hall de nem fogja az “adást” akkor hiába beszélsz neki!

aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egésznek pont az a lenyege, hogy lásd hogy ki az, aki valóban téged lát, mert az a “te embered” es tégy különbséget azoktól akikkel soha nem fogsz tudni kapcsolódni.

Akire nem tudsz hatni, azzal nem is érdemes foglalkozni, azt jelenti, nincs dolgotok egymással !

aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!