Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan kezdjek hozzá?

Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, most kezdtem a hétvégén az agykontrolltanfolyamot. Anyukám már 17 éve csinálja, és mindenben támogat. Megjegyzem, ő nagyon sikeres agykontrollos, már engem is kígyógyított így egy nagyon súlyos betegségből. Most a felén már túl vagyok, és elhatároztam hogy hétközben elkezdem gyakorolni az elme tükrét. Az első célom hogy 1 mérettel kisebbé tegyem a lábfejem. Tudom hogy kell csinálni, szóval inkább arra lennék kíváncsi hogy mennyi idő után várható javulás, és hogy hányszor programozzam naponta. emellett a szavak erejét is használom, ezt már elkezdtem.

egyébként már sikerült egy-két dolog. régebben sokszor használtam az ébredéskontrollt, és a tanfolyam előtt elmulasztottam a fejfájásom


2010. okt. 3. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
úr isten hogy neked mennyi időd van :D 14 évesen az anyád inkább abban támogatna hogy leüll a könyv mellé és tanulj. nem azt hogy lábfejt kissebbits :D pff...
2010. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Vágd le a lábujjaid, máris 4 számmal kisebb cipő kell, és nem kell több hónapot tanulni hozzá.
2010. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Várjuk a beszámolót, hogy sikerült e. XD
2010. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
örülök az értelmes válaszoknak, nem kell mindenkinek normálisnak lennie-.-" minek olvasod a témakört ha magasról le**arod? Egyébként tanulok eleget, kitűnő a bizonyítványom és járok táncra, zongorázni sportolok szóval nem kell lenézni sem az aktivitásomat, sem az anyámat!
2010. okt. 4. 14:27
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
hiaba vagy kituno tanulo ha ilyen baromsagokon jar az eszed,nehez lesz megallni a helyed ebbe a vilagba. buta vagy,sajnalom.
2010. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

XD hogy én buta XD

sajnálom hogy nem hiszed el, pedig tényleg működik. végülis felesleges erőltetnem a dolgot, úgy sincs ezen az oldalon értelmes ember -rajtam kívül-

2010. okt. 5. 14:09
 7/10 anonim ***** válasza:

vajon azt tudod e akkor, hogyan vagy képes ilyesmire? hogy, hogyan lehetséges az agykontroll? :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. okt. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia:)

Ne is foglalkozz velük:)

Én értem és megértem miröl beszélsz.

Sajnos a kérdésedre a választ nemtudom és amugy inkább sztem ez emberföggü kissé.:)

Amugy én is alkalmazom már egy ideje igaz nem az agykontrollt hanem a vonzás törvényét:)

És igenis müködik:)

2010. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jah és én értelmes vagyok:D
2010. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De van rajtad kívül is értelmes ember. Örülök, ha csak a lábméret a legnagyobb gondod. Más pénzt, egészséget, boldogságot programozna...Mégis mekkora a lábad, hogy kisebbet szeretnél?
2010. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!