Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Most akkor sikerült a Titok?

M@x kérdése:

Most akkor sikerült a Titok?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam azt amit a Titokban az egyik fickó hogy rajzolt egy (madár)tollat és olyan jellemzőkkel amikről kiderül hogy télleg működik a Vonzás Törvénye. És sikerült!! Folytatni szeretném, szerintetek hogy van ez?
2010. szept. 14. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mit is csináltál pontosan? Úgyértem miről derült ki hogy működik.
2010. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az egyik oldala fekete volt a másik fehér és a fehér oldalán 3 pötty!
2010. szept. 15. 06:16
 3/14 anonim ***** válasza:
Aha. Hát ha sikerült, és szeretnéd folytatni, akkor folytasd mindenképpen. először próbálj meg kisebb dolgokat bevonzani. Aztán ha bejöttek, próbálkozhatsz nagyobbakkal is.. Bár hogy "hogy van ez", azt én sem tudom, csak úgy vanxD
2010. szept. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
A TITOK akkor működik ha nem mondod el !!! Ti tényleg ilyen beteg elmék vagytok ? Rajzolgatok meg vonzogattok. Mágnes meg a föld vonz valamit te szerintem max a hülyeséget vonzod DE nagyon !!
2010. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
utolsó: semmi bajom veled, nem kezdek vitákba csak ha nem hiszel benne akkor miért jársz ide?
2010. szept. 29. 16:33
 6/14 anonim ***** válasza:
18%

Azért járok ide, hogy jókat röhögjek ezeken a baromságokon.

Te is inkább fogd fel poénnak. Ha meg hinni akarsz járj templomba. Annak is kb ennyi értelme lenne mint a vonzásaidnak. Ennyi erővel bevonzhatnál inkább egy lotto 5-t.

2010. szept. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Azért járok ide, hogy jókat röhögjek ezeken a baromságokon." -én az ilyen embereken tudok jókat röhögnixD

Na de vissza a kérdéshez: tök egyszerű a lényege az egésznek: ne úgy gondolj egy dologra hogy milyen jó lenne megkapni, vagy milyen kár hogy neked nincs ilyen, stb.., hanem gondolj rá úgy, mintha már meglenne és boldog vagy, hogy élhetsz vele:) Első válaszom óta több meg is valósult, az utolsó 2től aszittem lemegyek hídba:D Szal nemtom mi a baja ezzel egyeseknek, ha erre még töbszázezer/millió(?) ember az élő példa.


Egyébként utolsó: nem egyszer nyertek már így emberek lottón de ha jobban belegondolsz: azt amit az ember szeretne(ház, új autó, mosogatógép, kijönni az adósságokból stbstb..) általában pénz kell. de miért akarnál pénzt, ha közvetlenül a kívánt dolgot is kérhetnéd??:D Ez nem hit kérdése, pusztán logika..:)

2010. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

vuduxDDDDD ez lolxdd mindegy, ha nem érdekel a dolog akkor le lehet innen lépni.. senki nem kényszerít h hidd el, annak meg semmi értelme hogy itt pocskondiázz:DD

egyébként kivi lennék mit szólnának az ilyenek ha meghallanák ezeket a valós sztorikat..

kérdező egyébként mivan veled?:D csak érdeklődök.. mert mi elvunk itt de jó lenne ha Te is beszámolnál vmiről:D:)

2010. okt. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na jó ebböl nem értek sokmit... de mosz is sokan nem a kérdésre válaszoltak!! :D
2010. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja és mien rajz? Bocs lassú a felfogásom xD
2010. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!