Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Manifesztációs módszerek? Ki...

Manifesztációs módszerek? Ki szeretném próbálni, de nem tudom hogyan kezdjek neki. Tudom, h le kell írni őket, de pontosabban valaki eltudja magyarázni, hogy hogyan és mit kell írni pontosan?

Figyelt kérdés
2022. márc. 26. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Nem létező dolog sajnos így válasz sincs rá.
2022. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Például úgy, hogy ne gondold túl. Szimplán kezdd el csinálni, és higgy benne. Ennyi a titka. Nem egy módszer van az írásoson belül is, szóval hiába is írnám le, te máshol mást olvasnál ugyanarról a módszerről. Mindegy melyiket próbálod ki, a lényeg, hogy elhiszed, amit leírsz, mintha már megtörtént volna, illetve pozitív érzéseket érzel ezzel kapcsolatban.

Annyit érdemes tudni, hogy antigravitációt nem fogsz tudni csinálni, vagy egy másik emberben nem fogsz tudni mindjárt egy percalatt gyökeres fordulatot csinálni. A saját hozzáállásodat, gondolkodásodat tudod változtatni, aminek a következménye lesz, hogy a dolgok más színben tűnnek majd fel, és változni fognak az emberek is körülötted. Nem őket befolyásolod, hanem magadat, ami legtöbbször működik.

2022. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%

Nagyon sok módszer van, egyéni hogy kinek mi válik be, próbálgass!

Szerintem a sikeres manifesztáció titka az, hogy ne valami óriási dologgal kezd. Először próbálj valami nagyon kicsit manifesztálni, mondjuk holnap találkozok egy barátommal, ilyenek. Ha ezek sikerülnek fokozatosan fejlesztheted magadat.

Fontos még a védelmi mágia. Én a holdvizes módszert használom (cetli tetejére egy üveg víz (üvegből készült üvegben) kinthagyva éjszakára, aztán másnap meg kell inni a vizet), és a védelmi mágiám abból áll, hogy a cetlire rajzoltam pentagont, valamint mikor kitettem akkor pentagon smink volt rajtam. Ilyenkor nem kell nagyon erős védelem, elég egy kristály, vagy egy kis só is.

Remélem tudtam segíteni!

2022. márc. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

"pontosabban valaki eltudja magyarázni, hogy hogyan és mit kell írni pontosan?"

Igen!

Erre valók az agykontroll tanfolyamok.

Kifizeted az árát, megtanulod, amit ott mondanak - és ha mégsem sikerül, amit tenni akarsz, az a te hibád.

2022. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!