Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan érhetnék el egy tartós...

Hogyan érhetnék el egy tartós lelki békét?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy mi az én bajom? Nem találom a lelki békémet. Mindig csak azt érzem, hogy elégedetlen vagyok, szomorú vagyok nagyon, ha megbántanak, őrlődöm magamban mindig...stb.

Szeretném megtalálni a lelki békémet! Szeretném elérni azt, hogy nem folyton a múlton rágódjak vagy a jövőre készüljek, hanem éljek végre a jelenben. Szeretném, ha olyan harmóniában élhetnék magammal, hogy ne legyenek képesek arra, hogy engem megbántsanak, hogy leperegjenek rólam az élet nehézségei és a rossz emberek bántásai.


Hogyan érhetem el ezt az életérzést vagy hogyan érhetném el azt az új életmódot, hogy tartósan legyen lelkibékém, nem pedig csak 5 percre, míg meditálok. Jó, a meditáció tényleg megnyugtat, mégsem tartós a hatása.


Akik jószándékúak és értenek mélyebben is a személyiség építéshez, azok kérem adjanak tanácsokat!


Gondoltam már rá, hogy szakemberhez kellene fordulnom, pl. életvezetési tanácsadóhoz, vagy természetgyógyászhoz, fogalmam nincs kihez, de félek, hogy nagyon sok pénzt kérnek.


2010. szept. 2. 13:29
1 2
 1/16 bittersweet.~ válasza:
50%
Om mani padme hum, avagy Kincset rejt a lótusz. Meditálj.
2010. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem ezotéria! Egyszerűen ne törődj a buta emberek beszólogatásával. Vannak érzékenyebb emberek, ezen nem lehet máshogy segíteni.
2010. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Értelek én, de mégis, hátha tud az agykontroll segíteni abban, hogy képes legyek arra, hogy ne foglalkozzak a bunkó emberek beszólásaival. Elméletben tudom, mit és hogyan kellene, mégsem tudom a gyakorlatban megvalósítani. Hogyan szabadulhatnék meg ettől a mérhetetlen elégedetlenségtől?
2010. szept. 2. 15:29
 4/16 anonim ***** válasza:
tartós lelki békét egyedül csak biológiai halállal lehet elérni, mivel a világ amiben élsz, nem állandósult, hanem változik, és neked a túlélés érdekében reagálnod kell a téged ért hatásokra.
2010. szept. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Valószínüleg igazad van, de nincs lehetőségünk arra, hogy olyanok legyünk, olyan nyugodtak, mint a Láma, meg ezek a nyugodt főpapok, hogy mellettük még atomot is lehet robbantani, arra sem rezzennek össze? Tudom, hogy butaságnak tűnik amit kérdezek, de egy ilyen érzelmi vagy tudatszintet nem lehetséges megtanulni és elérni?
2010. szept. 2. 15:44
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
De igen, lehetséges, hosszú gyakorlással. Meditálj sokszor, menj mély szintekre, vizualizáld magad, hogy nyugodt, békés vagy. Ismered a 3 uj technikát? Ez azt jelenti, hogy amikor mély tudatszinten vagy, összeérinted bármelyik 3 ujjadat (ahogy kényelmes) és elmondod magadnak,hogy valahányszor összeérintem 3 ujjamat, ellazult állapotba kerülök. Ezt minden meditálás során használd. Egy idő után aztán képes leszel nyugodttá, békéssé válni csak az által, hogy összeérinted azt a bizonyos 3 ujjadat. Sok sikert!
2010. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megpróbálom.
2010. szept. 2. 16:05
 8/16 anonim ***** válasza:
előző hozzászólóhoz csatlakozom:tartós lelki békét csak kitartó meditálással lehet elérni.meg kell érte dolgozni,de az eredmény nem marad el.nekem is sikerült:)
2010. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Környezeted te magad vagy. Ha megváltozol, megváltoztatod hozzáállásodat az élethez, és minden ítélkezéstől és rosszindulattól mentes életet élsz, a körülötted élők is megváltoznak. Teremts magadban rendet és minden oké lesz. Én egyébként úgy fogom fel az életet, hogy erre a Földre azért születtünk, hogy tanuljunk. Ha minden fenékig tejföl lenne, a rossz dolgokat nem tanulnánk meg. Ezért akadályokat gördítenek elénk, de én és ha erős vagy te is legyőzöd és felülemelkedsz ezen és elfogadod, hogy így van. Higgy és bízz magadban, fogadd el magad, vagy menj szaladj egy kört!
2010. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
meditálás szerintem is, no meg azt hiszem, hogy ha nem dolgozol, nem jársz suliba, csak meditálsz, bár abból nem lehet megélni, de a biztos, hogy stressz mentesebb leszel :)
2010. szept. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!