Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal eltudom tuntetni...

Agykontrollal eltudom tuntetni a pattanásaim?

Figyelt kérdés

szeretnem eltuntetni a pattanásokat az arcomrol,hogyan tudnám?


a legnehezebb szamomra hogy nem tudok alfaba menni...van egy csomo hanganyag de nem jon be nekem..

probalok elazulni es visszaszamolni 3 3 3 2 2 2 1 1 1 ---de nem erzem hogy ott lennek.Es a fantaziamse olyan reszletes....ugy szoktam hogy elkepzelem hogy nincs semmi borhiba az arcomon. Mint ha egy tisztason a folyoban arcot mosok es a viz tukreben pedig latom hogy sima a borom.....stb


megj: valkinek segitett baratnot talalni mar agykontol segitsegeve?


2010. aug. 24. 23:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
:)):)):)):)):)):)):))
2010. aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Programozott viz - en is igy szoktam elgondolni,hogy a tisztason a viz gyogyito ereju ami segit eltuntetni a pattanasokat es borhibakat....-egyebkent nem annyira veszes a borom 21/F vagyok,regebben (13-16 évesen) több volt,mostanában mar kevesebb jon elo...


Olvastam,hogy okozza a pattanasokat az is,hogy probalok tartozkodni az emberektol es igy jonnek ki ezek az arcomon,hogy igy valmi "pajzsot" tartsak magam ele....de pedig ugy erzem hogy mar ideje lenne ujbol jarni egy lannyal.


Probaltam egy idejig lefekves elott meg tavasszal,hogy nyaron osszejovok egy lannyal es hogy kint vagyunk a strandon.Probaltam minnel reszletesebben ugyan azt a kepeket elkepzelni ahol setalunk egyutt...stb vagy hogy jon hozzam es kinyissa a szobaajtomat. stb

Nem jot ossze- bar igaz ,hogy most jar hozzank csak a testveremhez :)/nem tudta es maig ,hogy teccet nekem/



Ezt uzenetkuldest meg nem probaltam...olvastam Dr. Joseph Murphy: Tudatalattid csodálatos hatalma c.konyvben,hogy akar masok helyett is kerhetunk.

-Ilyenkor hogyan szoktal uzeni ("kérni")?

pl.:XY nak nagyon tetszem es rovididon belul randira fog hivni. Kapcsolatunk boldog lessz...

Jelen idoben tegyem a kerest?

2010. aug. 25. 11:02
 13/21 anonim válasza:
0%
Hát nem nagyon hinném hogy tudnád a pattanásaidat kontrollálni
2010. aug. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Probaltam egy idejig lefekves elott meg tavasszal,hogy nyaron osszejovok egy lannyal es hogy kint vagyunk a strandon.Probaltam minnel reszletesebben ugyan azt a kepeket elkepzelni ahol setalunk egyutt...stb vagy hogy jon hozzam es kinyissa a szobaajtomat. stb "



Helyesen is csináltad, de kifelejtettél valamit :)


Én is sokáig csak ennyit csináltam, majd később olvastam részletesen utána... Hogy valami, hogy megtörténjen, bevonzzuk, ahhoz két dologra van szükség:


-Vizualizáció (helyesen tetted, jól csináltad, ez kipipálva)

-Az elképzelt képek mellé ÉRZELEM! (nagyon fontos, hogy éld bele magad, ne csak elképzeled. A képet fel kell tölteni pozitív érzelmekkel, pl, boldogság, szerelem. ÉS akkor ez már a fizikai síkon is meg fog történni, azaz egyre közelebb kerülsz a lányhoz, majd a végén meg is ismered)

2010. aug. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

ja

XD

2010. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Én szerintem tuti, hogy el tudod tüntetni ha rendszeresen és szorgalmasan programozol! NEKEM 16 éves koromtól 24 éves koromig rettenetes pattanásos volt az arcom.Mindent kipróbáltam ez a 8 év alatt, de semmi nem segített igazán.Akkor még nem ismertem az agykontroll módszerét sajnos!És még annyit, hogy 24 éves koromban mintha elvágták volna, teljesen eltűnt,mára már nyoma sincs 33 éves nő vagyok.Nem tudom mitől múlt el, és nem tudom mitől volt 8 évig olyan csúnya, hogy púder és alapozó nélkül nem mertem utcára lépni.Nagyon gátlásossá tett az biztos, és mindenki ezt kérdezgette mitől ilyen csúnya az arcom.Az érdekesség, hogy még a hegek sem látszódnak.:)))Pedig aztán nyomkodtam rendesen meg a kozmetikus is adott neki.
2010. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

sikerült vmit elérni?

ugyanez velem is, és lelkileg eléggé megvisel

2012. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Roaccutane nevu gyogyszertol mult,el
2012. jan. 29. 00:20
 19/21 anonim ***** válasza:

nem félsz hogy 2fejű gyereked lesz?

mert én az ilyen miatt nem akarom beszedni..úgyérzem van bennem még erő :D


és meddig szedted? már nem is jönnek elő azóta?

2012. febr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
nem jonnek elo,8 honapig utolso 2-3 honap csokkentett adag volt...mert beleesett a nyarba
2012. febr. 9. 16:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!