Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal eltudom tuntetni...

Agykontrollal eltudom tuntetni a pattanásaim?

Figyelt kérdés

szeretnem eltuntetni a pattanásokat az arcomrol,hogyan tudnám?


a legnehezebb szamomra hogy nem tudok alfaba menni...van egy csomo hanganyag de nem jon be nekem..

probalok elazulni es visszaszamolni 3 3 3 2 2 2 1 1 1 ---de nem erzem hogy ott lennek.Es a fantaziamse olyan reszletes....ugy szoktam hogy elkepzelem hogy nincs semmi borhiba az arcomon. Mint ha egy tisztason a folyoban arcot mosok es a viz tukreben pedig latom hogy sima a borom.....stb


megj: valkinek segitett baratnot talalni mar agykontol segitsegeve?


2010. aug. 24. 23:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%

Az agykontroll csak a belsődet segítheti, a szellemi mivoltodat. A fizikai részre semmilyen hatása nincs. Ha igaz lenne, akkor tündefüleket gondolnák magamra, vagy hallá alakulnák... A pattanásoknak okai vannak, és nem szellemi okai. Kamaszkorba ez teljesen természetes folyamat, hormontultengés váltja ki. Ha mégse múlna el akkor gyógyszeres kezelést ajánlok. Nekem se multak el 20éves koromra, és felírtak egy gyógyszert, (nem hormontartalmú) és 3 hónap alatt egyetlen pattanásom se maradt, és azóta se jött ki egy se.


Szóval irány a doki ha nagyon zavar, de ilyen hókuszpókuszok nem sokat érnek fizikai problémákra.

2010. aug. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem Norbinak nincs igaza. Illetve abban igen, hogy tünde fülünk nem lehet, mert ez nincs is bennünk genetikailag. :)

De nem mindenki pattanásos ugyanolyan mértékben, bár ez esetben lehet, hogy tényleg a táplálkozás a megoldás.

Nézz be agykontrollos fórumra.

2010. aug. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok esetben a pattanásnak lelki okai is vannak, vagy a stresszes élet, helytelen táplálkozás. Lehetséges, hogy valamiben hiánya van a szervezetednek. Gondolok itt vitaminra pl.

Én nem vagyok a gyógyszerek híve.

Nagyon szuper krémek és bőrápolási szerek is kaphatók erre, természetesen kellő utánjárással, mert nem egy dm minőség fogja eltüntetni, az tuti.


Sok sikert hozzá mindenesetre, az agykontroll szerintem megér egy próbát;-)

2010. aug. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak onnan próbálj ellazulni. Ez rendkívül kevés idő az elmédnek. Itt egy gyakorlat José Silva könyvéből:


"Reggel felébredve szükség esetén menj ki WC-re, majd feküdj vissza az ágyba! Állítsd az

ébresztőórát 15 perccel későbbre arra az esetre, ha gyakorlat közben véletlenül elaludnál. Hunyd

be a szemed és nézz felfelé a szemhéjad mögött, 20 fokos szögben. Nem teljesen tisztázott okok

miatt csak ilyen szemállásnál kezd az agy Alfát produkálni.

Most lassan, kb. két másodperces időközökkel, számolj vissza 100-tól 1-ig! Eközben figyelj a

számolásra, s már az első alkalommal Alfában leszel így.

Az Agykontroll osztályokban a hallgatók különbözőképpen számolnak be első élményükről, ami a

„Gyönyörű volt!” -tól a „Semmit sem éreztem” -ig terjed. A különbség nem annyira a velük

történtekben rejlik, mint inkább abban, hogy mennyire volt ismerős számukra ez a lelkiállapot.

Többé-kevésbé mindenkinek ismerős ez. Ennek az az oka, hogy reggel, ébredéskor egy darabig

gyakran ebben az állapotban vagyunk. A Thétából, tehát az alvás szintjéről az út a Bétába, vagyis

az ébrenléti szinthez, az Alfán keresztül vezet, s kora reggel gyakran elidőzünk ott egy darabig.

Ha az első gyakorlat alatt semmi sem történik, az csak azt jelenti, hogy korábban már sokszor

voltál Alfában anélkül, hogy tudatában lettél volna ennek. Egyszerűen lazíts, ne kérdezz, csak

végezd a gyakorlatokat!

Megfelelő koncentrálással ugyan már az első alkalommal Alfá-ban leszel, mégis 7 hétnyi

gyakorlásra van szükség, hogy mélyebb Alfa szintekre juss, majd Théta szintre is elérkezz.

Alkalmazd a 100 -tól 1 -ig számolást tíz reggelen keresztül. Ha már ezt elérted, kezd elölről az egészet, de csak 50-től számolj vissza! A következő néhány nap után már elég, ha 25-től, majd később 10-től, végül 5-től számolsz vissza. Ezzel a megoldással nap közben is bármikor képes leszel 5-től elszámolva mély tudatállapotba kerülni."


Remélem segítettem, én mindig ezt használom, már az első hétnél járok ;)

2010. aug. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Még hozzáteszem, hogy a barátnő szerzése nem agykontroll kérdése. Nekem sikerült megtalálnom az ideálom, 2 évnyi kapcsolat született belőle, de az agykontroll csak a saját elmédet uralja, de ez nem elég hozzá. A kitisztult elme már rendkívül jó táptalaj a vonzás törvényéhez. Gyakorold ezt is, ajánlom a titok c. könyvet (The Secret), amivel az életedben akármit megkapsz, amire vágysz. Én így szereztem a barátnőm ;)

Sok sikert!

15/F

2010. aug. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen.


Kifogom probalni Silva modszert....regebben olvastam a konyvet de most rendszeresen fogom alkalmazni a visszaszamlalast.


A titok c.filmet mar lattam...a konyvet majd megnezem meg...koszi

2010. aug. 25. 09:21
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem is mindig feszélyezett,hogy úgy éreztem,nem jutok Alfába.Aztán Anya azt mondta,ne görcsöljek,és ne képzeljem az Alfát valami hú de más dimenziónak.A legfontosabb,hogy ellazuljak,és a számolással(illetve én végig szoktam menni az egyes testrészeken)máris egy másfajta állapotba kerülünk.A lényeg mégsem ez,HANEM A HIT.

A pattanások tényleg eltüntethetők,mert bár kiválthatja hormonális probléma,stressz,vagy bármi más,a képzelet le tudja körözni a testi hajlamokat,ez már tény.

Én az üzenetküldést csináltam egy időben folyamatosan,és minden egyes alkalommal célt értem vele.Persze,hogy fiúknak üzentem(éjszaka,amikor már tudtam,hogy alszanak,és fogékonyabbak)

Ma már azért nem csinálom,mert bevonzottam így jó pár embert,akinek nem sok keresnivalója lett volna az életemben(bár ki tudja)csak kívülről izgalmasnak tűnt,és meg akartam szerezni.

Agykontrollal bármit be tudsz vonzani.Ez egy elmetechnika(ezt a kétkedőknek mondom)hívhatjuk akárhogy.És agyban dől el minden,ugye...

Ui:Az üzenetküldésnél ne felejtsd el hozzátenni,hogy "amennyiben ez a másik félnek is hasznára válik"

2010. aug. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Az elsőnek nincs igaza, nem is értem hogy ha hókuszpókusznak tartja, akkor minek írogat ide. "A fizikai részre semmilyen hatása nincs. " - Elég nagy marhaság.
2010. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

...És ha belealszol a produkcióba,akkor is célt érhet!

Az üzenetküldést én egy arany szállal csináltam,ami a kiválasztott ember lelke(elméje)és az enyém között feszült eltéphetetlenül,át a házakon,utcákon:)Azon az aranyszálon küldtem át minden hitemmel,erősen koncentrálva azt a gondolatot,amit meg akartam osztani az adott emberrel.

2010. aug. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Azt javaslom, hogy képzelj el egy jövőbeni idilli képet, amelyben boldogan és romantikusan sétálgatsz a pároddal. Az ő külsejét is és a lelki tulajdonságait is képzeld el alaposan, részletesen, több érzékszervre kiterjedően (milyen a hangja dallama, hangszíne, próbáld elképzelni a tapintását is, ezt nem részletezném...) Persze magadat úgy képzeld el, hogy szép sima az arcbőröd.


Más: Ha utánanézel a programozott víz készítésének, akkor azzal lenne még érdemesebb lemosogatni az arcodat. Ennek az a lényege, hogy azt meditálod, "sugárzod" bele a vízbe, hogy az segít lemosni, eltüntetni a pattanásokat, kisimítja a bőröd.

2010. aug. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!