Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal lehet segíteni...

Agykontrollal lehet segíteni a fogyást?

Figyelt kérdés
Mármint magától a programozástól fogyni, hanem segíteni azt.
2010. júl. 21. 12:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Persze, ha ritkábban és kevesebbet eszel, biztosan.
2010. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Hogyan lehetne már?Szerinted ha arra gondolsz,hogy vékony vagy akkor leolvadnak a kilók?Max ha arra gondolsz,hogy vékony vagy,akkor nem eszel,és igen leolvadnak a kilók.áhh...
2010. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha eljutsz arra a szintre, hogy agykontrolra mész vagy valami akkor arra a szintre is eljutsz, hogy elfogadod magad úgy ahogy vagy...

ez ez nagy hüéye kérdés volt -.-

2010. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
csak akkor, ha ez tényleg nagyon fontos neked. Úgy értem, kórosan elhízott vagy, és az egészségedet meg a közérzetedet befolyásolja és tényleg leghőbb vágyad, hogy lefogyj. Segít végigcsinálni, ha hiszel az eredményben, de magát a fogyást ne ettől várd!
2010. júl. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ilyesmire gondoltam, amit te írtál, kedves utolsó. :) Köszi.
2010. júl. 25. 11:26
 6/17 anonim ***** válasza:
Annyira bírom, hogy a kérdezők jelentős hányada megvárja azt a választ, amit egyébként is hallani akar, és azt tekinti mérvadónak...
2010. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez az én kérdésemre pont nem igaz. Csak annyi, hogy olyanoktól szerettem volna választ kapni, akik gyakorló agykontrollosok, tehát értenek a témához. Aki nem alkalmazza az AK-t, csak belekotyog, hogy hát nem, mert ez a módszer amúgy is hülyeség, arra nem tudok mit mondani. Valaki olyan véleményére voltam kíváncsi, aki nem azért mondja, hogy nem, mert nem hisz az agykontrollban, hanem azért mert ilyenre nem lehet használni. Na, nem tudom, hogy ez így mennyire érthető, de ez a lényege.
2010. júl. 28. 12:57
 8/17 Volt1xkérdés válasza:
0%
nem te örökre dagadt maradsz fuss vagy tornázz az agykontrollal csak az agyad fogyik le hájfej
2010. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok dagadt. :)

1: Azt úgy írjuk, hogy fogy, nem úgy, hogy "fogyik", ha már sértegetni szeretnél, akkor legalább tanulj meg magyarul, sem roma, sem ork nyelven nem tudok, bocsi. ;)

2: Hájfej az maximum te vagy, mert a fejedben az agy helyét valaminek mégiscsak ki kell töltenie.

3: Mit keresel az agykontroll témakörben? Ahhoz kell ám agy. ;)

2010. júl. 28. 19:46
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha hiszel benne, működhet. Ez lenne a placebo...
2010. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!