Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szegediek, a Smooth helyett...

Szegediek, a Smooth helyett hova tudnánk menni?

Figyelt kérdés

Szegeden lakom, szerettünk volna elmenni egy jó kis fondüre, na meg whiskeyre (az nálunk a kedvenc), és megtaláltam a Smooth Cafet. Pont tökéletesnek tűnt: megvolt minden, még csak drágának se volt mondható. Erre benéztem, mikor arra jártam, és ki volt írva, hogy "kiadó üzlethelyiség". Feltételezem, hogy bezárt, de se zárásról, se költözésről nem találtam infót a neten (mondjuk béna vagyok, ez nem jelent sokat).

Mit tudtok róla? Ha megszűnt, van-e tippetek hasonló hangulatú, kategóriájú helyre, ahol van jó fondü és/vagy whiskey?

Köszi a válaszokat előre is!



2018. júl. 21. 12:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!