Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mennyibe kerül a Big&Tasty...

Mennyibe kerül a Big&Tasty szendvics a McDonald's-ban?

Figyelt kérdés
Tippelek: szendvics 1130, menü 1590... Ez az az ár, amiért már nem hiszem, hogy megkóstolnám..:D vagy ennél olcsóbb azért?:)
2017. júl. 18. 10:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Na emberek 1280 a szendvics, és +100-ért kérhetsz bacont bele..én nem vettem, ennyiért már egy nagyon finom street food hamburgert lehet kapni, ami sokkal gazdagabb és laktatóbb.

A McRoyal 830 forint, a 450 árkülönbség annyit jelent, hogy ketchup-mustár helyett az a tasty szósz van benne, meg kapsz a szendvicsbe 1 vagy 2 szelet paradicsomot, 14 g salátát meg talán 1 szelettel több sajtot, mint a royalban. A dupla royal ráadásul olcsóbb ennél a szendvicsnél, és abban 2 hatalmas szelet hús van.

2017. júl. 18. 20:41
 12/13 anonim ***** válasza:

# 7/11 Időpont tegnap 12:27


Kannás borból is több fogy, mint a 12 puttonyos tokaji aszúból. Most akkor a kannás a király? :-)

És de, beleszámoltam az időmet is, azért egy hamburger nem egy akkora wasistdas...


Felhozhattam volna a Wikingert, vagy bármelyik normális hamburgerezőt, ahol ennyiből azért szintén jobbat kapsz. A világ legnagyobb étteremlánca meg szimplán azért lehetett az, mert amcsiban a filléres putrilakók esznek ott, belőlük van sok, mert csórókaja.


És továbbra sem gondolkodsz logikusan, nem nézed a gazdasági helyzetet. Persze, ha mondjuk 1-2000 forint lenne a minimál órabér akkor érthető lenne a zavartságod a 350 ft spórolás miatt, de igen, van aki ennyiért még megengedheti magának, 700-ért meg nem.


"Az éttermes szinte megszakadt a munkában, plusz embereket kellett behívnia, nullára jött ki neki az aznapi bevétel."

Egyrészt gondolom itt a profitra gondoltál, másrészt akkor szar üzletvezető, nem gondolkodott előre a bevételein meg a kiadásokon. Erről nem a nép tehet.


# 9/11 Időpont tegnap 13:07

Nézd meg miből és hogyan készül a McNuggets ;-)


# 10/11 Időpont tegnap 13:35


Valóban ez az ahol átmentünk kreténbe, mert egyrészt egy zárójeles megjegyzésen lovagolsz, másrészt a különböző rendes éttermek árai lentebb vannak a miniszemétnél amit a mekiben kapsz. :-) Szóval de, van ahol kifejezetten megéri enni, és van az ipari hulladék, ahol nem. :-D De adjatok ki két étkezés árát két harapásnyi semmiért nyugodtan :-D

2017. júl. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha nem itthon eszünk, akkor sem ilyen helyekre járunk, igaz főzök mindennap, de jól esik egy étterembe beülni.

2-3000 Ft.-ért normális főételt kap az ember, nem ócska gyorskaját.

Ez csak a Fiatalok mániája, én 30-as édesanyaként nem járok ilyen helyre, párom 50-es úriemberként meg végképp nem.

Egyszerűen nem hiszem, hogy egy étteremben nem éreznétek magatokat jobban egy pohár bor mellett a vacsihoz?

Ezt Sosem fogom szerintem megérteni mi jó van ilyen ócska szrokat enni.

2017. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!