Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tudnátok segíteni Mekis...

Tudnátok segíteni Mekis munkával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem diákként dolgozni a Mekiben. Kasszázom, de nem nagyon ismerem a szendvicsek csomagolásait.

Azt tudom, hogy a Big Mac piros, a Sajtburgert is tudom melyik, a McChickent és a Nuggetset is megtanultam. Ha valaki leírná, hogy a többinek nagyjából milyen a doboza/csomagolása, azt nagyon megköszönném.:D


2016. jún. 12. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem a munkahelyeden kérdezed ezt meg? Ott nem csak leírják neked, hanem meg is mutatják élőben, hogyan is néz ki... Nem ciki kérdezni, sokkal cikibb összekutyulni. Amikor az én húgom kezdett Mekiben dolgozni, mindent elmondtak neki, bátran kérdezhetett, inkább elmondták többször... Ráadásul nála nehézkes volt ez a csomagolás kérdés, mivel színtévesztő, és így egy-két hasonló dolgot kevert. De nagyon megértőek voltak vele, és beletanult pillanatok alatt. Szóval szerintem bátran kérdezz rá erre a kollégáidnál...
2016. jún. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, de egyszerre túl sok az információ amit elmondanak, ráadásul ott áll a kasszám előtt egy csomó ember, úgyhogy megjegyezni a dolgokat meg koncentrálni elég nehéz így első pár napban.
2016. jún. 12. 11:19
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Kamu kérdés.
2016. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Na jó, én ezt nem tudom elképzelni, hogy bementél, hogy jöttél dolgozni, és azonnal beállítottak a kasszába... Körbe kellett volna vezetniük, elmondani minden tudnivalót, tehát úgy betanulni, hogy közben nem kell még élesben dolgoznod.
2016. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csütörtökön volt orientációm, akkor voltak oktató videók (amik nem sokat segítenek, mert igazából csak tűzmegelőzésről szól meg hasonlókról) akkor vezettek körbe, tegnap pedig már kezdtem kasszázni. Ott volt velem egy oktató, de közben ő is kasszázott meg elment ebédszünetre, úgyhogy gyakran magamra maradtam.
2016. jún. 12. 11:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden szendvicsre betűvel is rá van írva a neve. Nem csak a csomagolásról lehet felismerni :)
2016. jún. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!