Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A keleti/blaha/astoria környék...

A keleti/blaha/astoria környékén tudtok ajánlani olyan helyet, ahol olcsó pénzért nagy adag kaját adnak?

Figyelt kérdés
Akár nagyobb darab embereknek is elegendő, de lehetőleg mégis megfelelő minőségű, nem kalória szegény étekre gondolok, akár elvitelre.

2016. márc. 16. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét helyet nem tudok mondani, de a kínaiak általában elég jók, nagy adagok és olcsók.
2016. márc. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kínaikak nem szokták sajnálni, vagy a keletinél a törököt megnézheted, a gyrosban elég sok hús van. vagy ha szánsz rá pénzt, akkor a Rákóczi grillben 3000-ért annyit eszel, amennyit csak bírsz.

Nem annyira olcsó, de ha a méretes adagra gyúrsz, akkor az 5-ös busszal ki tudsz menni a Tóth István utcáig és ott a Pléh Csárdában akkor rántott húst adnak, hogy ketten nem bírtunk vele. Majd egy kg volt egy szelet. A Cordon Blue több, mint 1 kg darabja.

2016. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Blahán a Match bolt jobb oldalán van egy önkiszolg. - finom és olcsó

[link]

[link]

2016. márc. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Puskasnal van all you can it, 990ert, valamint van kínai is, ahol 800ft-okert akkora adagot adnak, hogy jól laksz vele.
2016. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A pléh csárdát ismerem és rajongok érte :D Csak kár, hogy egyrészt nagy kitérő, másrészt tényleg megvan az ára, igazából normális ha felszorozzuk a mennyiséget. 3-szor újramelegítve a krumplit meg már nem annyira isteni, mint az elején. Kínaiban szoktam enni, de szerintem az épp nem olyan kalóriagazdag kajálda, amire gondoltam. Adnak csomó köretet és a tetejére rakják csak a husit, ez a "nagy".

A Match helyén régóta cba van már, de elnézek oda. :)


Egyszer láttam ilyet, hogy egész sokan ismernek ilyen titkolt helyeket, ahol igazi nagy paraszt is jóllakik az adag felétől, és az árakat mégis is tartják. Valamiféle sarki kifőzdére gondoltam igazából.

2016. márc. 16. 13:55
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A CBA mellett van egy gyrosos,ahol nagyom nagy adagokat adnak. 3-6-ig akciós a gyros pitában,annyi hús és zöldség van benne hogy szerintem kettőtől egy egész napra jóllaknék és nagyob finom. ;)
2016. márc. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!