Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Pesten jó és viszonylag olcsó...

Pesten jó és viszonylag olcsó kocsma?

Figyelt kérdés
Olyan kocsma kéne, ahova 3 egyetemista haver be tudna menni, nem lerészegedni akarunk menni, csak beülni pár sörre, leginkább 6. kerület környéke érdekelne, bár amúgy is tervezünk körülnézni Pesten, szóval bárhol jó, csak ne a külső kerületeken.

2016. jan. 31. 21:38
 1/5 szaszaa11 ***** válasza:
13%
Ez most komoly??? Segítség kell ahhoz, hogy pesten találj egy normális kocsmát? Ott van 5000 kocsma, Sopronban van 20 max. (Soproni vagyok) es megis találtam, érdekes... Az mar nem jatszik az embereknel hogy benezunk a helykere, melyik szimpatikusabb...? Kész...
2016. jan. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez a "baj", túl sok van, és a bőség zavara miatt nem tudunk választani.


Azzal meg egy bajunk van, hogy csak ismeretlenül benezunk egy helyre amit meglátunk az utcán, csóró egyetemisták vagyunk, és nem akarunk bemenni egy helyre, ahol kimerült hogy 600 a legolcsobb sör.


Vidéken én is max 20 kocsmát ismerek, azok közül könnyű eldonteni hova érdemes benezni és mit kerüljünk el, 5000 kocsmánál viszont már más a helyzet.

2016. febr. 1. 13:08
 3/5 anonim válasza:
62%
Én a Dózsa sörözőt (Dózsa György út 9) tartom ilyennek, bár tudom annyira nem belváros, de szerintem megközelíthető.
2016. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kimentek a körútra, konkrétan az Oktogon és a Blaha között csak kocsmák vannak, választotok egyet.
2016. júl. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hordós a Corvinnál
2018. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!