Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Pécsen milyen kocsmák vannak...

Pécsen milyen kocsmák vannak ahol elfogadható árban vannak az italok és igényes hely?

Figyelt kérdés

2015. nov. 13. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csinosba a fél liter csapolt szalon 300Ft az nem rossz, és a hely elég igényes, de a tömények horror áron vannak 4cl whisky, vodka, tequila, Jager stb. 550-700 között szokott mozogni,(a royal vodka 550Ft) de pl. Chivas 1000 felett van. Fröccs is rohadt drága, 200Ft egy kisfröccs a legolcsóbb borukból. Hokedlibe korrekt árak vannak, ott sört kapsz 250 alatt is, kisfröccs meg pl. nem 200 hanem 90Ft és a tömények is korrektebb áron vannak pl. 4cl Johnnie red, Jim Beam, Ballantines, Jager, Finlandia Stb. 400Ft, csinosban ugyanezek 600 vagy afelett vannak, de a hokedli annyira nem igényes hely. Aztán még Monte Cristoba is voltam párszor, ott a fröccs elég jó, de nem igazán szeretem azt a helyet mert ott mindig van valami balhé, sok a verekedés és/vagy késelés.
2015. nov. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Ha nem olyan igénytelen libsi helyre mennél, mint amiket az első javasolt, akkor tudom javasolni a Montét, annyira nem balhés, mint írja, nekem az egyik törzshelyem, kiskorsó, mozaiq, hangulat.
2015. nov. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Ja, nem balhés. Ott késeltek le egy csávót februárba, kb. 2 hónapja meg tömegverekedés volt előtte az utcán. De amúgy belülről jól néz ki.
2015. nov. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket. :)
2015. nov. 14. 12:54
 5/9 anonim válasza:
#3 Nem mondom, hogy engem nem ütöttek még le ott részeg focihuligánok, meg nem verekedtünk még össze a kocsma előtt egy nagyobb társasággal, lehet, hogy pont ugyanarról az estéről beszélünk amikor mi voltunk ott. :) Ettől függetlenül nem egy annyira balhés hely az esetek 90%-ban.
2015. nov. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a focihuligánok sokan járnak oda, és ők igen balhésak, főleg ha egy meccs után mennek oda úgy hogy már részegek és direkt verekedni akarnak, de párszor voltam ott és azt aláírom, hogy ha épp nincs balhé akkor jó hely a Monte.
2015. nov. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
búza téren a koccos, 330 egy korsó sör, de a rövid (konkrétan a jager feles) baromi drága, 530
2015. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gambrinusban voltam, nekem bejött. De megyek majd máshova is. :D
2015. nov. 23. 21:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Csinos, Cooltour Café.

Most már ha jó idő van, nyitva van az Eozin is, az nagyon jó hely és nem drágább mint a többi.

A Monte nem olyan igényes hely, meg balhés is.

A Hangulat meg elég ócska hely, mostanában inkább egyszerű munkás arcok járnak oda.

A Papucs is jó volt régen, egyszer bemehetsz ha akarsz és bejönnek a dohos, sötét, pince jellegű helyek :D (Igényesnek ezt sem mondanám...)

Az Egylet jó, csak drága - kézműves söröket árulnak, meg lehet enni is.

2016. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!