Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Luxuséttermekben miért nem...

Luxuséttermekben miért nem bírnak finom ételek csinálni?

Figyelt kérdés
Munkám miatt sokszor kell az etikett miatt luxusétterembe vinni az ügyfeleket tárgyalni, de utálom. Eleve egy kaja nevet sem értek az étlapról, a hozzávalók sem magyarul vannak. Amit meg adnak borzasztó ízük van, azt se tudom mit eszek, de "szerencsére" keveset adnak. Egyszer poénból kértem rántott húst hasábbal de olyat meg nem tud a szakács. Alkohollal is csalnak. Végén ott hagyok 50 000-ret és egész este azon gondolkozok hogy az emberek miért járnak luxuséttermekbe.
2015. ápr. 11. 19:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Előzővel egyetértek... Még hozzátenném a Nobut az általa felsoroltakhoz. Én nagyon szeretem mindegyiket!
2015. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!