Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Átlagban mennyiért lehet...

Átlagban mennyiért lehet Pesten egy normális ebédet enni? Mennyit adnátok egy ebédért? Leves+főétel. Milyen ételeket ennétek ebédre?

Figyelt kérdés
Nem étteremre gondolok, inkább ilyen kis menüs,házias kifőzdére,büfé..stb.
2015. márc. 18. 09:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van ilyen kifőzde, sokan járnak oda ebédelni, és viszik is haza ételhordóban, nagyon olcsó árakat láttam kiírva, csodálkoztam is, hogy hogyan tudják ennyiből kihozni. 1000 alatt meg lehet ebédelni.
2015. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én rendelek, kb 700Ft kis leves+kis második, nekem pont ideális méret. Környékünkön ismerek néhány kifőzdét, kajáldát, ahol van menü ott 8-900 forintért már lehet általában kapni; a drágább helyeken akár 1500 is lehet egy húsos fogás.
2015. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) Milyen ételeket lehet itt kapni ? Pl. főzelék, pörköltfélék, tészta ételek?
2015. márc. 18. 19:39
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Általában a legtöbb olcsó helyen a menü 990. Leves, második, de lehet hogy van benne desszert is. Ez minden féle étel lehet.


Múltkor húsleves, valami sajttal gombával töltött csirkemell, steak burgonya, meg aranygaluska? vagy mi ami olyan tészta és vanília öntettel van leöntve, ettünk. 990-ért. Hol is, hol is, valahol a westend környékén, pár utcára.

2015. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszek főtt kaját, akkor általában kínait, sokszor keveset eszek, így is tele vagyok a kis adaggal. Szezámmagos csirke plusz rizstészta 800-900 ft.
2015. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Az 590-es menüre egy példa (a túl oldalon hasonló színvonalon 690, de ez most nyílt, így alámentek az árnak)


Menü1

paradicsomleves

zöldbabfőzelék fasírttal


Menü2

karalébéleves

rántott gomba rizzsel, tartár


Menü3

vegyes zöldségleves

fasírt rizzsel, uborka.

2015. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy itt a környéken több tucat kifőzde van, a legközelebbit és legolcsóbbat emeltem ki. De az biztos, menüt 700 Ft-ért bárhol tudsz enni. V-VI-VII-VIII vonalon teszteltem, mert erre lakom és dolgozom.
2015. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha, és szokott lenni rántott hal és gomba is, palóc leves, szóval olyan dolgok, hogy az egyik helyen nem tetszik, akkor odább sétálsz 20 métert.
2015. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Van még egy kedvencem, kicsit odébb, Orzy tér környékén, 800-ért nagy adag, és széles választék. Tesóm megenni sem tudta, nem azért mert rossz volt, hanem mert sok, és ő 85 kiló, nagy étvágyú.


Én alapvetően az otthon főzést preferálom, mert akkor tudni mi kerül a fazékba, de gyakran nincs idő és kedv, és akkor jönnek a kifőzdék. És tapasztaltam, nem mindig a drágább a jobb.

2015. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia utolsó, melyik helyre gondolsz ah Orczy közelében? :-) Én is ott lakom, szívesen kipróbálnám! :-)
2015. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!