Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » McDonalds-os dolgozók, a...

McDonalds-os dolgozók, a mekis halpogácsának amit a halas szendvicsbe tesznek ki a gyártója/szállítója?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 8. 13:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szerintem a műre csak a meki miatt asszociáltok inkább, nem? A halfilé azért nem lehet mű,nem tudják keverni semmivel, csak egy kis prézli van rajta.
2014. ápr. 8. 15:33
 12/15 emoka julcsi válasza:
72%
Most el nem tudjátok jépzelni hogy felb*sztátok az agyam.már bocsánat. De ez hogy olyanról mondotok minden féle össze olvasott baromságot amit nem is ismertek. Na mind1. De komolyan egyszerűen nem tudom hogy eggyesek felnőtt létükre ilyeneket mondanak. Szerintetek hol az apech, vagy hogy nálunk nics vizsgálat, vagy azt hiszitek hogy kosz van?? Merő hipoandria, sak veképzelotek. Ezek szerint még nem voltatok arbay's- ban. Ne tudjátok meg. Na de elmondom nektek hogy itt olyan tisztaság van hogy még eggyes éttermek is meg irigyelnék. Az alapanyagokról meg mit gondoltok az eü vagy tudom is hogy mi nem vizsgál. Kérdező, aput megk3rdezem. Jó? :) de nem biztos h megszabad mondani.
2014. ápr. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%

A kérdésre válaszolva: a hal Lengyelországból jön.


(az esetleges háborgóknak: azért nem magyar mert itthon nehéz tengeri halat fogni)

2014. ápr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdemleges válaszokat, akkor annyit tehetek, hogy a boltok kínálatában figyelem a "származási hely: Lengyelo." feliratot esetleg.
2014. ápr. 14. 20:13
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Hiába, a mekibe panírozva érkeznek a halak, annak a receptje meg már üzleti titok.
2014. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!