Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Étterem Budapesten após...

Étterem Budapesten após szülinapjára, melyiket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hétvégén ünnepeljük apósom 65.szülinapját és ez alkalomból mennénk el Bp-en vhova.

Ők ketten anyósommal,mi a férjemmel és sógorék szintén ketten.

Ami hangulatos,jól főznek/sütnek,de nem csillagászati ár,mert nem túl drága éttermet-ahol egy leves vagy egy desszert is 2-3 ezer forint -nem tudunk megfizetni.

Túl egzotikus(pl.japán) ne legyen anyósomék miatt,de azért nem ragaszkodunk a rántott húshoz:):)

Elsősorban belvárosban,vagy jól megközelíthető helyen.


Köszönöm!!!



2014. febr. 25. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Trófea Grill, VI. ker. Király utca:

[link]

Áraink:

Hétfőtől Péntekig ebédidőben 12:00-17:00

3.899 Ft/fő


Hétfőtől Csütörtökig vacsoraidőben 17.30-24:00

5.499 Ft/fő


Péntek vacsoraidőben 17:30-24:00, hétvégén egész nap és ünnepnapokon 11:30-24:00

5.999 Ft/fő


Áraink az italokat is magukban foglalják:

Törley pezsgő, Hilltop bor, sör szénsavas és rostos üdítők, ásványvizek, kávé, cappuchino

2014. febr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Trófea helyett inkább ide: [link]
2014. febr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyan nem Belváros, hanem III. kerület, de jó szívvel ajánlom a Zöldkapu vendéglőt.
2014. febr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!!

Nem vagyunk egy nagy étterembe járósak,de sajnos az első kettővel rossz tapasztalataim vannak.

Kaltenbergbe tavaly voltunk torkos napon,megszáradt kenyér,alig 2dl leves,a főételen a hús elveszett tele volt rakva rizzsel,szóval nem a legjobb.Karácsonykor céges rendezvényen a Trófeától sem voltam elragadtatva,és már az sem olcsó.

Vakvarjút esetleg nem ismeri valaki?

2014. febr. 25. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Kaltenbergben eddig rengetegszer jártam, sose volt gond a színvonallal. Lehet, hogy torkos napon túlvállalták magukat. De ha nem, akkor nem.
2014. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hm,lehet..De azok után nem szívesen mennék vissza,mert tényleg nem vagyok az a mindenbe belekötős fajta,de akkor tényleg azt mondtam,hogy az étel kritikán aluli
2014. febr. 25. 21:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Melyik Vakvarjúra gondolsz?Mert a Budán lévőbe NE menjetek...
2014. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális a kérdésed:


Mongol étterem.

Fix ár, korlátlan fogyasztás, és ez szó szerint.

2014. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!