Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szeretitek a kínai kaját?

Szeretitek a kínai kaját?

Figyelt kérdés
egy kis érdekesség: az egyi ismerősöm ismeröse szereti de egyik nap valami belement a fogába és elment fogorvoshoz és ő kuvett a fogából egy kutya csippet!!! az orvos megkérdezte mit evett utoljára és mondta h kínait. ez azért elgondolkodtató
2014. jan. 5. 21:53
1 2
 11/19 zgyzgy ***** válasza:
0%
Az, hogy valahol az Örsön van egy kóceráj, ahol egyszer finomat ettél, még nem menti a pesti kínai kifőzdék becsületét.
2014. jan. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó! Nem egy kóceráj, egy nagy étterem! Ott véleményem szerint minőségi volt a kaja, akkor, most nem tudom milyen! De hogy őszinte legyek, nem is értem az értelmetlen válaszodat! Ha nem tudsz az étteremről, miért minősíted kócerájnak, meg mi az hogy nem mentesìti a pesti éttermeket, büféket! Az Örs is Pest, vagy hol élsz?
2014. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 zgyzgy ***** válasza:
68%

Fussunk neki még egyszer:

az, hogy egyszer, valamikor Budapesten, az Örs vezér terén egy nagy kínai étteremben finomat ettél, nem jelenti azt, hogy a budapesti kínai éttermek döntő többségében jó minőségű az étel.

Ennél érthetőbben nem bírom leírni.

2014. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
39%
Jesszus, hogy Te milyen gyengeelméjű vagy, neki futhatsz akár hányszor de nem értetted meg a lényeget! Pont az ellenkezőjét írtam! Szegénykém!:-P
2014. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%
Örsön csak az árkádban van meki.
2014. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem csak az Árkádban, az Ikea árúkiadója, mellette az Aldi, Interspar,benzinkút, stb.ha nem ismered a környéket, ne beszélj ostobaságokat!
2014. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
60%
Na mi van, aki normálisan hozzászól a kérdéshez annak is beugatsz gyökér? Akkor mondd meg hogy hol van az a kínai címmel együtt! Mert az Aldi is jóval feljebb van az Árkádtól megsúgom :P Na üljél le szépen, máskor pontos adatokkal gyere.
2014. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
47%
Erre a szellemi szìnvonalra nem ereszkedem le, feltettek egy kérdést, amire én válaszként leìrtam a sajàt tapasztalatomat! Sajnálom hogy te itt éled ki a komplexusaidat! Próbálj meg még vm iskolába beiratkozni a nyóc általánoson kìvül, hidd el segìteni fog az értelmi szìnvonalodon, és a bunkó stílusodon is! Megelőzlek a válaszadással, ha ettől több iskolád van , az annàl nagyobb szégyen!
2014. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
ne itt veszekedjetek köszi !!!!!!!!!!!!!
2014. jan. 11. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!