Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szeretitek a kínai kaját?

Szeretitek a kínai kaját?

Figyelt kérdés
egy kis érdekesség: az egyi ismerősöm ismeröse szereti de egyik nap valami belement a fogába és elment fogorvoshoz és ő kuvett a fogából egy kutya csippet!!! az orvos megkérdezte mit evett utoljára és mondta h kínait. ez azért elgondolkodtató
2014. jan. 5. 21:53
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
ja és ha legkozeleb esztek jó étvágyat hozzá
2014. jan. 5. 21:59
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
kamu kérdés,de én csak magyar kaját eszem ja a hotdog az is kutyából van
2014. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy debreceni történet. Amúgy elég bizarr és nem is szoktam kínainál enni, pláne húst. Egyszer kóstoltam a zöldséges tésztájukat (nuku íz) és a szezámmagos rántott banánjukat de az oltárira édes volt.
2014. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Alapjáraton szeretem. A legtöbb helyen túl édesre csinálják a legtöbb kaját (múltkor az ananászos csirkének tömény édes íze volt, se a csirke, se az ananász ízét nem éreztem, csak a tömény édes ízt), valamint a pirított tészta is túl olajos szokott lenni (nem szójaszószra gondolok, hanem tocsogó olajra).

Így inkább itthon készítem el a kedvenceimet.

2014. jan. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a kínai kaját (a húsokat főleg) még Sosem lett tőle semmi bajom, sőt egyszer olyankor mentem h a szakácsok is kajoltak. Szerintem semmi baj nincs azzal, csak túl finnyásak vagytok XD am direkt úgy csinálják hogy a magyaroknak izledjen, meg minden országban a helyi konyha ízei szerint.
2014. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kamu!


Szeretem a kínai kaját! :)

2014. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Kifejezetten utálom a kínai kaját.
2014. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy bevásarlókp.ban évekkel ezelött ettem kínait! Mire hazaértünk, a kajálás után zsibbadt a szám széle! Gondoltam a csìpős szecsuánitól! Bár edzett vagyok, a csîpőst is csìpőssel eszem! Majd bénult az arcizmom, és a halántékom! Megjegyzem semmore nem vagyoknallergiás!azótta kb 7 év telt el! Ma pontbmegkérzem a férjem hogy vigyázzon a gyerekre elmegyek vásárolni! Megkîvántam a kînait pont azt ahol a probléma volt! Gondoltam sok év elzelt, és imádim a kinait viszek haza! Mondanom sem kell megint ugyanaz a bénitó érzés! Nem volt vészes de elgondolkodtató ,mert más ( bár azért ritkán eszem ) kinainál ezt nem éreztem, max a hozzávalók minőségét!
2014. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 zgyzgy ***** válasza:
50%

A mezei kínai kifőzdékben csak ízfokozós, fáradt olajas, tapétaragasztós, rohadt zöldséges, texós csirkés moslékot árulnak.

Tisztességes kínai ételhez inkább a méregdrága helyeken lehet jutni (talán).

2014. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, az utolsót részemről càfolom! A legjobbnak, és a legdrágábbnak mondott kinai éttermekben is voltam!, Vagy halovàny, de inkább gusztustalan volt a minőség sztem, pedig meghìvottként illusztris vendégekkel ültem, s csemegéztem egy tálból! Mind 2-nél tudtam volna jobb kinai büfét mondani! Nekem ami évekkel ezelőtt bejött, most nem tudom milyen, az az Örs vezér térnél egy sarkon álló jellegzetesen kínai, épület, étterem! Most nem tudom milyen, de évekkel ezelött kiszolgálásba minőségbe ott volt! Sajnos a nevét mem tudom, egy Meki van a túloldalt!
2014. jan. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!