Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A westend eteludvaraban mit...

A westend eteludvaraban mit ajanlotok? Vannak jo helyek a gyorsettermeken kivul?

Figyelt kérdés
Koszonom a segitseget!
2013. nov. 22. 22:09
 1/8 anonim válasza:

ha Westend...akkor ezt ajánlom...bár pénztárca függő kicsit! de elit hely!

[link]

2013. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Én a Grillest szeretem, illetve a Nemzetek konyháját, a Törököt, vagy az Apropót.
2013. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A Leroyt ismerem,oda jarok es neha a Fridaysbe,de lent meg nem probalkoztam.:) Masodik,koszonom neked is, a torok kizarva de a tobbi meger egy probat.!
2013. nov. 23. 09:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Vajon mégis ki, és miért pontozta le a válaszomat???

2013. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy miből finanszírozzátok a Friday's-t meg a Leroy-t? Csak mert nem hiszem, hogy havi 100-150-et kerestek.

De csak , hogy a kérdésre is válaszoljak ott van a Vapiano ami elég rangos hely és sokkal megfizethetőbb.

Válaszokat előre is köszi!

2013. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Most ne haragudj, de neked mi közöd hozzá, hogy ki mennyit keres? Ezt a kérdést mégis hogy gondolod???
2013. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
59%
Én írtam az első hozzászólást. És semmi közöd hozzá de köszönöm az irigységed de nem tudom értékelni! De válaszolok : havi keresetem 200 körül van, a Magyar Telekomnál dolgozom, de volt mikor én se tehettem meg a Leroy-t és mekiztem sőt még azt se! Csak mivel én nem dohányzom és nem fogyasztok alkoholt és nincs hitelem mert lakást bérlek így megengedhetem magamnak! És ha ez zavar akkor ez van, megkeresem rá a pénzt...!
2013. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát már bocs, de ìgy név nélkül hogy volt pofám ilyet kérdezni. Hát leszakad a pofám. BOCSÁSSON meg az univerzum ezért. Titeket miért érint ez ilyen degradálóan? Igazi pesti bekébzelt p....-ok vagytok. Minek jöttök az oldalra, ha nem lehet kérdezni tőletek ilyet se? Amúgy meg ha nem tűnt volna fel az oldal cìme :amit máshol nem mertél ... itt megkérdezheted! Hoppá, én tudok olvasni és értelmezni mondatokat. De ha ez nem lenne elég, akkor vannak olyan kategóriák, ahol gyakrabban fordul elő ilyen kérdés, mint amekorra a ti arcotok együttvève. :D De ne haragudjatok azért, mert k...-ra igazam van.
2013. nov. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!