Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Van-e a Mc'Donalds-ban olyan...

Van-e a Mc'Donalds-ban olyan szendvicsféle, amiben nincs hús?

Figyelt kérdés
Osztálykirándulásra megyünk és visszafelé bemegyünk a mekibe, de én nem szoktam járni oda, nem ismerem az ottani ételeket. Húst semmiféleképpen nem akarok ott enni, de nem is akarok az egyetlen lenni aki nem eszik semmit. Ezért kérdezem hogy van-e valamilyen vegetáriánus szendvics vagy ilyesmi amivel némiképp az étvágyat lehet csillapítani. (Olyat nem szeretnék, hogy pl a hamburgerből kiveszik a húst és külön csomagolják mert egyáltalán nem akarom meg sem venni -sajnálom azokat az állatokat amiből készítik, ezért kizárt hogy húst ott vegyek.) Valami poharas salátát ajánlott valaki de nem tudom milyen az. Ha valaki jártas a mekis kajákban, annak nagyon örülnék ha adna pár tippet. Előre is KÖSZÖNÖM :)
2013. okt. 3. 23:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Itt nézz körül! Ezeket lehet a Mekikben kapni: [link]


Nincs olyan szendvics amiben nincs hús. Vagy hát van, de az 10:30-ig van a reggeli ajánlatokban.


Kérhetsz hús nélküli szendvicset, de azt is megteheted, hogy kérsz szendvicset kiveszed belőle a húst és valamelyik osztálytársadnak adod, biztos nagyon fog örülni a plusz húsnak! :)


Kérhetsz salátát amiben nincs hús. Vagy olyat amiben van hús és kiszedegeted belőle a húst és másnak oda adod.


Vannak finom desszertek!


Harapnivalók is!

2013. okt. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
...azt hiszem a sajtkarikák és a sült krumpli mellett teszem le a voksom, köszönöm a válaszokat :)
2013. okt. 4. 22:18
 13/14 A kérdező kommentje:
...vegaburgert ti amúgy hol találtatok??? mert én nem találtam még hasonlót sem...
2013. okt. 4. 22:19
 14/14 anonim ***** válasza:
én pl. 1 hónapja vettem székesfehérváron!
2013. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!