Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Van-e a Mc'Donalds-ban olyan...

Van-e a Mc'Donalds-ban olyan szendvicsféle, amiben nincs hús?

Figyelt kérdés
Osztálykirándulásra megyünk és visszafelé bemegyünk a mekibe, de én nem szoktam járni oda, nem ismerem az ottani ételeket. Húst semmiféleképpen nem akarok ott enni, de nem is akarok az egyetlen lenni aki nem eszik semmit. Ezért kérdezem hogy van-e valamilyen vegetáriánus szendvics vagy ilyesmi amivel némiképp az étvágyat lehet csillapítani. (Olyat nem szeretnék, hogy pl a hamburgerből kiveszik a húst és külön csomagolják mert egyáltalán nem akarom meg sem venni -sajnálom azokat az állatokat amiből készítik, ezért kizárt hogy húst ott vegyek.) Valami poharas salátát ajánlott valaki de nem tudom milyen az. Ha valaki jártas a mekis kajákban, annak nagyon örülnék ha adna pár tippet. Előre is KÖSZÖNÖM :)
2013. okt. 3. 23:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Vegaburger, sali, krumpli, ilyenek.
2013. okt. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nekem azt mondták pár hete, hogy ott nincs vegetáriánus hamburger. rosszul mondták vagy azóta már van? ...na és a másik, bemegyek és kérek egy "salit" ?!? azért egy csöppet részletesebben ha kérhetném. ...a krumpliról tudok, de natúron csak nem fogok krumplit rágcsálni :D ...bár lehet a végén mégiscsak az lesz ...
2013. okt. 3. 23:34
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

ha reggelizni mentek 10,30-ige, akkor többféle szendó is van, ami hús nélküli. én is azt szoktam enni.


egyébként meg nem értem miért ne kérnéd hús nélkül, ha reggeli utáni időpontban mennétek.

2013. okt. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézelődj: [link]
2013. okt. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
úgy tudom hús nélkül nem lehet kérni olyat amiben eleve van hús, csak ha külön csomagolják azt neked és azt is elviszed, és ki is kell fizetni. ...nem jól tudom? egyáltalán nem akarok húsos dolgot venni. ha más nem lesz előveszem azt az étlapot és átnézem, de jobban örültem volna ha valaki ad egy tuti tippet névvel ;) ...azért köszi
2013. okt. 3. 23:46
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Van vegaburger, sajtos toast reggel, emellett saláta, krumpli, és jelenleg itt külföldön vega wrap is.


Hús nélkül LEHET kérni a szendvicset (számtalanszor tettem már), de az árát ki KELL fizetni. Pluszban szoktam bele kérni sajtot, hagymát, stb. Nekem nem csomagolták el külön a húst, nem is kérdezték.

2013. okt. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Kertész saláta

2013. okt. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Még valami: a cafékban vega szendvics is szokott lenni, hideg, nem burger.
2013. okt. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Mindegyik.:S
2013. okt. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Van egy halas burger, legalábbis régen volt (feltéve ha halat eszel).

Saláták öntettel, abból van olyan amiben nincsen hús

Ehetsz pl. sütltkrumplit majonnézzel vagy almáspitét.

Esetleg a shakek azok ilyen tejes italok van belőle csokis, epres vaniliás. Nagyon sok mekiben van kávézó, ott rengeteg sütemény van ha abból szívesen ennél. Nagyon gyakran van sajtfalatka. bár az nincs mindig, nem tudom, hogy most van e. Azt általában fűszeresen készítik, én szeretem. Ha van mindig azt eszek.

2013. okt. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!