Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mikor szoktál Mekibe járni?

Ifj. Moman Ottó kérdése:

Mikor szoktál Mekibe járni?

Figyelt kérdés
Én általában 2022. novembere óta egy hónapba egyszer járok Mekibe. Valaki ugyanilyen gyakran jár oda enni?

tegnap 16:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bár nagyon szeretem, de csak ritkán járok, mert eléggé felmentek az árai (mint minden másnak persze), így csak ilyen “csaló nap” féle alkalmakkor eszem (de akkor jó kiadósan)
tegnap 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem járok. Ha semmi más lehetőség sincs és nagyon lent van a cukrom, akkor egy sima hamburgert veszek esetleg.
tegnap 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Két műszakban vagyok, délutános műszakban néha megesik, hogy munkába menet megállok enni a Mekiben. De nem minden délutános héten, szóval kb átlag havonta egyszer.
tegnap 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán, mert a Burger Kinget jobban szeretjük (plusz ott könnyebb parkolni itt nálunk). Amíg irodából dolgoztam, hazafelé néha vettem ott édesburit, de az már nincs is. A kedvenc fagyim sincs már, bár most ahogy nézem, talán hasonló ami most van.
tegnap 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
nem járok,rendelni szoktam onnan havonta egyszer
tegnap 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!