Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Lipóti pékség. 700 forint egy...

Lipóti pékség. 700 forint egy zserbó szelet. Csak én sokkalom?

Figyelt kérdés

Egy metróaluljáróban lévő pékség, a minap jártam ott. Nem tudsz leülni, aluljáró lévén enyhén szólva nem a legkultúráltabb, itt 700 forintért árulnak egy pici zserbó szeletet (de a többi sütemény is ennyi).


Csak én találom aránytalanul soknak?

Szerintem a reális ára lenne 350 forint. 400 maximum.


Egy cukrászdában ugyanez 900-1000 forint, ami nem az aluljáróban van és le tudsz ülni.



tegnap 10:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Én is sokkallom. De legalább ha finom lenne, akkor megvenném. Nincs összhangban az ár a minőséggel. Múlt héten utáltam meg a pogácsát, hála a Lipótinak.
tegnap 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
1000 ft egy dobozos süti a kisboltban. Szerintem jobban megéri
tegnap 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%
9-re: hol írta, hogy nem engedheti meg magának? Én is megengedhetném magamnak, de nekem az a süti nem ér annyit (más sütiért fizetek még többet is, ha úgy alakul)
tegnap 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

A munkába igyekvő éhes embereket kínálják ki, ha sokkalja süssön otthon?


Szerintem inkább a munkába és munkáBÓL hazatérő embereket szolgálják ki, akiknek valószínűleg a napi 8 óra + gyakran 2 óra metrózás/buszozás után nincs ideje/energiája otthon zserbót sütni.


A nettó órabér 1800-2000 forint. Ahhoz képest, általánosan nézve szerintem sok.

tegnap 14:08
 15/17 anonim ***** válasza:
68%
Persze hogy sok, de ha azt veszed, máshol mennyiért kapsz zserbót, ahhoz képest nem sok.
tegnap 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
86%
Az evés luxus lett. Nincs olyan élelmiszer, ami ne lenne irreálisan drága.
tegnap 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
76%
Piacon, kimérve szoktam venni. A Lipótiban azt hiszem 750 ft 10 deka, de a mellette lévő sütisnél csak 550, és még finomabb is.
tegnap 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!