Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol lehet szociális étkeztetés...

Hol lehet szociális étkeztetést igénybe venni?

Figyelt kérdés
Én Kőbányán lakom. És itt Kőbányán hol lehet szociális étkeztetést igénybe venni? És a szociális étkeztetésél figyelembe veszik azt hogy cukor beteg vagyok és nekem diabetikus étkezésre lenne szükségem?

szept. 16. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Orvosi igazolás alapján figyelembe kell, hogy vegyék, és biztosítani is kell.

szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, igen, látom, hogy régi a táblázat, szóval az árak biztos változtak azóta, de az elérhetőség elvileg ugyanaz kell, hogy legyen.
szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-esnek: " A Kőbányai Szivárvány Nonprofit Kft. által nyújtott szociális alapszolgáltatások és a személyes gondoskodást nyújtó szakosított ellátások intézményi térítési díjai:" Már ez sem jó! Nem valós. Ugyanis a Bárkához kell menni! 2. szociális étkeztetés – szociális konyha: bruttó 485 Ft/nap/fő, adat sem jó. Mert szociális alapon 0 Ft/nap/Fő. Ennyit eről. Csak kíváncsiságból tettem fel kérdést. Mer már el van intézve. És a Bárkán keresztül kapom, és napi 0 Ft-ért kapom. Vagyis ingyen. Innen is látszik, hogy korábbi hamis infókból dolgoztok.
szept. 16. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 Szociális alapon csak akkor ingyenes az étkeztetés, ha semmilyen jövedelemmel nem rendelkezel, és a háztartásban nincs senki, akinek kereső tevékenységet folytatna.

Nem, ebből az látszik, hogy semmilyen jövedelmed nincs, vagy nagyon gazdag az önkormányzat, és mindenki ingyen kapja az ebédet.

Teszem hozzá, hogy mondtam, hogy látom, hogy régi a táblázat, de ezt találtam elsőre (úgy, hogy nem odavalósi vagyok). Én kérek elnézést.

szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es. Egyedül élő 47 éves férfi vagyok. 53%-os egészségkárosodott! Amire 20300 Ft magasabb összegű családi pótlékot, és 6775 Ft egészségkárosodási támogatást / segélyt kapok. Ami 27.075 Ft. És ebből az összegből levonás nem eszközölhető. Szóval. Ingyenes a kaja.
szept. 16. 14:02
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Nem mindenhol, nálunk a helyi önkormányzat sávosan határozta meg a térítési díjakat, akinek nincs jövedelme nem fizet, de 0-60.000,- között van egy 40,- os (elvitellel) és 55 ,- os (szállítással) térítési díj.
szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!