Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mekiben kezdtem dolgozni és...

Mekiben kezdtem dolgozni és kaptam egy mekis (dolgozói?) kártyát (McD card), mire jó és hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

szept. 14. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
…és a kollégáim sem hajlandóak erről felvilágosítani. aki adta, az is titkolja.
szept. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos, mivel én nem járok mekiben, nem dolgozom, nem dolgoztam, nem fogok ott dolgozni, és nem is érdekel, mi az isten az a MCDcard, ezért nem kerestem meg, hogy mire jó.

„Az ebédszünetekben ingyenes személyzeti fogyasztást biztosítunk. A munkaviszony időtartama alatt az McD Card használatával pedig 20% kedvezményt adunk termékeink árából. A választható termékek, valamint az McD Card igénybevételének feltételei éttermenként eltérőek. A részletekről a felvételi folyamat során kollégáink adnak tájékoztatást.”


Mivel lassú vagyok, fél perc volt meglelni.

szept. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Állandó kedvezmény jár vele minden mekiben.
szept. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem szoktam lenézni embereket a munkájuk miatt, de már értem mások miért teszik..., és én is kezdek hajlani rá, mert annyi melóval kapcsolatos kérdés van itt. :(


Te kérdező..., mégis,... nem jutott eszedbe, hogy megkérdezd a melóhelyeden? Vagy egy Burger King-ben?

szept. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
88%
A legelszomorítobb hogy az ilyen értelmi szinttel rendelkező emberek készítik a buregereimet. Tényleg nagy dolog lett volna megkérdezni vagy rákeresni?
szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
5. Azért a CSIPESZ meg a GUMIKESZTYŰ csak megy neki, ugye? Ugye? Ugye?
szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

5. Értelmi képesség:

Hibáztam tudom, de fáradtan tértem be, és sajtos hamburgert kértem. Nem tudta felfolgozni az illető.

szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Az értelmi képességről be olyan dunáljon, aki trágárság nélkül nem tud leírni egy mondatot.

Gyorsan kell dolgozniuk. Van, amikor 5-6 is készül egyszerre.

szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én is meglepődöm hogy hogy nem az az első valakinek hogy rákérdezzen ha munkába áll és kap egyet, ha már maguktól nem képesek elmondani mire jó. engem úgy neveltek ha valamit nem tudsz, kérdezz. az első gyökérkezelésnél ki is osztott a fogorvos hogy nagyon nehéz felfogásom van, pedig csak szeretek tisztában lenni a dolgokkal, sokan nem születünk olyan szuperképességgel hogy kitaláljunk mire gondol a másik, mi mit jelenthet, vagy mire akar utalni, hanem csak ha konkrétan világosan elmagyarázza a másik fél
szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Ne bántsátok a kérdezőt!


Hány olyan kérdés van itt havonta, hogy DIPLOMÁS fiatalok kérdezik, mit vegyenek fel ÁLLÁSINTERJÚRA!

Ha valaki diplomával nem jut el oda, hogy öltöny/kosztüm, akkor...

szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!