Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hogy van a TELETÁL nál a...

Hogy van a TELETÁL nál a borravaló?

Figyelt kérdés
interneten szoktam rendelni,előre utalással. pár hete látom hogy van olyan opció, hogy "borravalót adok" 300 tól "x" forintig ki lehet választani.ilyenkor ha utalok, akkor a "közös kalapba" kerül az utalásom, vagy az "én futáromhoz"?

aug. 31. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok biztos benne 100%-ig, de gyanítom, hogy megy a közösbe.

Ha a te futárodat akarod jutalmazni, mert elégedett vagy, nyomd a kezébe, mindenki jobban örül neki így.

aug. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a futár nem valószínű hogy megkapja.Kezébe nyomni néha nehéz mert ajtó előtt hagyják az ételt.

De próbáld elcsípni és kézbe adj neki.

szept. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem Magyarországon élek, nálunk régóta adhato online borravalo. Amikor a lányom futarkent dolgozott, akkor náluk a rendszer rendelesenkent regisztrált. Tehát X futár Y címre ment, az adott rendelés mellé Z volt a borravaló. Minden hónap közepén zártak, akkor volt nekik kiadva rendesen a regisztrációs papírral.
szept. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Egy nagy gond van vele,én is adtam az első alkalomkor amikor lehetett,mert mindig kártyával előre fizetek.Aztán kaptam a futártól egy esemest,amiben megköszönte,de azt kérte ,hogy ne adjak többé ebben a formában ,mert az állam kéri a felét adóban.Én a futárt nem láttam még soha sem,pedig évek óta rendelek.Hajnalban 3-4 óra között jön.Majd év végén egy összegben adok neki személyesen ha elfogadja,úgy az övé marad.
szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!