Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A kínai kifőzdék általában...

A kínai kifőzdék általában megérik az árukat?

Figyelt kérdés

aug. 31. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg
aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
71%
Megéri, de viszont romlott ételük minősége.
aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem megéri. Hatalmas adagokat adnak, viszonylag kedvező áron. Ráadásul ízben sem utolsók. Csupán csak annyi velük a problémám, hogy mindent bő olajban sütnek ki és az összes étel egy kalóriabomba. De azért szerintem heti egyszer belefér, vagy legalábbis én nem tudnék megválni az ízétől:)
aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Én inkább azt mondanám, hogy nem. Vagy nem is tudom, de felénk úgy veszem észre, hogy a korábbinál is egyre zsírosabb az összes étel. A bundás húsokon még tovább nőtt a bunda, van, hogy egy egész "húsdarab" egy bundagombóc, nincs is benne hús. Az ilyen szószos-zöldséges-húsos ételekben is alig találni már húst. A rizs még oké, de a krumpli néha sületlen. Ami viszonylag állandóan jó, az a leves.
szept. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
88%
Ár/értékben általában jobban megéri, mint bármelyik egyéb gyorskajálda.
szept. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Finomak, és annyira olcsók, hogy valószínűleg nem is éri meg nekik anyagilag. Minden bizonnyal a kínai maffia használja pénzmosásra ezeket a kajáldákat.
szept. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
82%

Szerintem ami hozzátartozik még az árszabáshoz, hogy általában a tulajdonosok is dolgoznak, meg a családtagok is, így kicsit tudnak faragni az árakon.


Tehát nem az átlagos magyar vendéglátóipari egység = tulajdonos, aki életében nem dolgozott még de 1 év alatt akarja megszerezni az X5ös BMW árát, majd az alkalmazottak minimálbérre bejelentve, napibér zsebbe.

szept. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel egzo dolgokat használnak fel, ami nehezebben szerezhető be ha otthon akarja az ember csinálni, és szereti is ezt az ízvilágot annak így megéri meg nem is egetverő drágák.
szept. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem vennék egy ilyen kifőzdét sem.
ma 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!