Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyiket szereted legjobban?

Melyiket szereted legjobban?

Figyelt kérdés
ha van kedved,azt is leírhatod miért az a kedvenced? miért szereted jobban,mint a másik kettőt?
júl. 21. 14:50
A kérdező szavazást indított:
KFC
MCDonalds
Burger King
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a burger kinget abszolút nem szeretem. Egyszer ettem ott gyerekkoromban (15+éve) és ehetetlen volt számomra. Persze lehet csak egyszeri rossz tapasztalat volt és érdemes lenne kipróbálnom megint, de nem volt kedvem eddig illetve nincs is a városomban.


A kfc csirkemell falatokat imádom, az a best nekem az összes gyorskaja közül, viszont onnan mást nem nagyon szeretek


A mekiben IMÁDOM a kávét, nem tudom mi olyan jó benne nekem :’D illetve a fagyikat is. Mcnugettsel, burgerekkel is elvagyok.

Tehát összességében lehet a mekit mondanám kedvencnek, bári havi max 2-3 alkalommal eszek gyorskaját

júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Mekin kívül mindkettő jó.
júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
19%
Ezek közül mindhàrmat egyformàn utàlom.
júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
A mekis fagyi eperöntettel.🙂
júl. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Burger King! Jobbak az ízek, nagyobbak az adagok, mint a mekiben. A KFC-nél pedig nagyon ingadozó a minőség, és drága is, a BK olcsóbb, és egységes a termékek minősége, vagy ha mégis volt probléma, akkor kompenzáltak. Az app is a BK-nél a legjobb. Illetve a kedvezményes ajánlatok, kuponok is sokkal jobbak. Olcsóbban nagyobb adagot tudok enni, ami még jobban is ízlik.
júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Burger vagy Meki, mindkettőt szeretem. A burgerben jobbak a kuponok, de ízben nem érzek különbséget.
júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A KFC-t szeretem a legjobban, mert ott vannak a legfinomabb és legjobb minőségű ételek (a tortillaáikat meg a qurritót kifejezetten szeretem), de Burger Kingbe járok a legtöbbet, mert az van legközelebb (ott ilyen csirkenuggetes-hagymakarikás kosarat szoktam enni).
aug. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!