Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tihanyi Rege cukrászda - az a...

Tihanyi Rege cukrászda - az a blokk nagy reklámot csinált nekik?

Figyelt kérdés

#blokk #Tihany #Apátsági Rege Cukrászda
júl. 19. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem,én még nem láttam.
júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez a hely eddig is híres/hírhedt volt a Balaton körül élők körében.
júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami 3 töltött bundáskenyér, 1 vegán toast, 3 jegeskávé, 3 limonádé, 1 db 3,33-as víz volt 48 ezer, ha jól emlékszem.
júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


A vége felé ott van a pénztárgép nyugta fotója.

júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy én hiszek-e abban hogy a negatív reklám is reklám, ebben az esetben. Persze egyrészt felkapták a nevüket és biztos lesznek olyanok akik kiváncsiságból csak azért is beülnek. Viszont másik oldalról az értékeléseiket most annyira lehúzzák, hogy olyanok is lesznek akiket ez eltántorít attól hogy ott fogyasszanak.


Nekem alap hogy a legtöbb esetben megnézem a google értékeléseket mielőtt bemegyek valahova. Ha ez nem történik meg, mert teljesen spontán döntök így a helyszínen, még mindig távozhatok az étlap kikérése után. Ha a cukrászda megtévesztően, inkorrektül járt el az adott esetben, akkor jogos a népharag. Ebből az esetből nekem ez nem egyértelmű. Önmagában az ha valaki pofátlanul drága árakat szab, az nem bűn.

júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ez nem történik meg, mert teljesen spontán döntök így a helyszínen, még mindig távozhatok az étlap kikérése után."

Sőt, ugye ki kell legyen helyezve elolvashatóan az étlap a bejáratnál is, pont azért, hogy meg tudja nézni az ember az árakat is a választék mellett.

júl. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként a készítő v.sz.l. azért csinálta, hogy ilyet generáljon. Elvileg nagyon jól tudta, hogy mennyit költ. Vagy fogyatékos.

Ettől függetlenül én pipa tudok lenni az ilyen helyekre, amik ennyire el vannak szállva maguktól. A hely vezetője pedig azzal érvelt, hogy gyönyörű szép kilátást nyújt. Hát ilyet ne, ez nonszensz! Akkor fizettessen belépőt és másképpen is működjön étterem mellett!

júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a belvárosi luxus éttermekben még kilátás sincs. Tényleg, mintha valami újdonság lenne, hogy egy vendéglátó hely direkt a gazdagokra utazik.
júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!