Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Foodorán keresztül lehet...

Foodorán keresztül lehet alkoholt rendelni?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen akciók, hogy 5000 felett lejön 3000 ft. Nekem kaja nem kell, azt tudok csinálni. Piát azt nem. Lehet rendelni? Természetesen csak úgy, hogy akciósan hozzák. Csapolt sört idehoznának nekem? Vagy valami értelmeset, ne csak a hülye kaját.
júl. 2. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Valószínű nem.
júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze h lehet de csapolt sort nem fognak kivinni csak uvegest vagy dobozost😀
júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2# Gondoltam.

Szóval, ha van olyan akció, amit a kérdésben is említettem, akkor pl 5300 ft helyett 2300-ba fog kerülni a sör? Kihoznak egyáltalán CSAK sört? Vagy csak bort? Ugye az volna a célom, hogy spóroljak, és ha már a kajának képtelen vagyok örülni, legalább a pia hadd érje meg. Vendéglátóhelyeken 600 ft egy üveg sör, ha több mint a fele lejön, akkor olcsóbbra jön ki, mint a boltban, sőt olcsóbb mint italkereskedésben.

júl. 2. 15:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Üveges, dobozos italokat ki viszik de a futárnak meg kell mutatnod a személyid. Ez lenne a hivatalos, gyakorlatban meg nem érdekli őket túlzottan.
júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Több mint a fele sose fog lejönni.
júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak alkoholt is kivisznek igen. Személyt meg sose kellett mutatnom bármit is rendeltem de valóban logikus lenne, hogy kéne 😀
júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem probléma, hiszen nem köröznek.

5# Dehogynem, kb 2-3 havonta lejön több, mint a fele. Legutóbbi alkalommal egy fullos pizzát kértem, 5500 helyett 2500-at kellet fizetnem, de rájöttem, hogy nem szeretem a pizzát, a pörköltet meg a főzeléket szeretem, meg a zöldségeket, húst, azaz a normális házikosztot.

júl. 2. 19:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért nem rendelsz pl Aldiból vagy hasonló szupermarketből? Nem jönnél ki jobban?
júl. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8# Dehogyis. Italcentrumban a legolcsóbb. Meg ezzel a hülye kuponnal lenne az, ha lehetne vele kezdeni valamit.
júl. 3. 11:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!